samorząd

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ29 grudnia 2021 | 09:23 komentarzy 2
W czwartek (30.12) odbędzie się sesja Rady Gminy Rawa Mazowiecka. Wśród uchwał jest projekt stanowiska poparcia działań zapewniających bezpieczeństwo granic Polski.

W czwartek (30.12) odbędzie się sesja Rady Gminy Rawa Mazowiecka. Wśród uchwał jest projekt stanowiska poparcia działań zapewniających bezpieczeństwo granic Polski. (fot.screnn/ugrawamazowiecka)

– W pełni wspieramy naszych żołnierzy i funkcjonariuszy w ich działaniach na granicy Polski – czytamy w projekcie stanowiska Rady Gminy Rawa Mazowiecka.

Jutro (30.12) odbędzie się sesja Rady Gminy Rawa Mazowiecka. Wśród uchwał jest projekt stanowiska poparcia działań zapewniających bezpieczeństwo granic Polski. Zobowiązuje się także przewodniczącego Rady do przekazania stanowiska Ministrowi Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Ministrowi Obrony Narodowej.

Treść stanowiska:

W związku z zaistniałą i trudną sytuacją na granicy Polski i Białorusi, Rada Gminy Rawa Mazowiecka dziękuje żołnierzom, funkcjonariuszom Straży Granicznej, Policji i innym formacjom za pełnienie swojej służby w obronie Ojczyzny z tak dużym zaangażowaniem i ofiarnością. Bezpieczeństwo Polaków – to najważniejszy cel. W pełni wspieramy naszych żołnierzy i funkcjonariuszy w ich działaniach na granicy Polski. Dzięki Wam jesteśmy bezpieczni w naszej Ojczyźnie.Więcej w najbliższym wydaniu „Głosu Rawy Mazowieckiej i Okolicy”.

Co Państwo sądzą o tym stanowisku?

Włodzimierz Szczepański

Włodzimierz Szczepański

napisz maila ‹
ostatnie aktualności ‹

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 5

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 1
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 1
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

1Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • Gość
  ~em 1 9 miesięcy temuocena: 67% 

  Równie wielką moc miałoby stanowisko rady gminy Rawa Mazowiecka w sprawie prowadzenia dialogu ekumenicznego przekazane papieżowi czy w sprawie niszczenia lasów równikowych przekazane sekretarzowi generalnemu ONZ. Samorząd gminy jest od załatwiania konkretnych spraw dla mieszkańców: utrzymania dróg, dostępu wody i gazu, opieki nad najsłabszymi, a nie od wyrażania poparcia działaniom ministrów. Marnują czas, energię i pieniądze podatników na uchwały zupełnie bez znaczenia, w zagadnieniach na które nie mają żadnego wpływu. Jedyny interes, że może kiedyś któryś z nich radnych dostanie jakiś ochłap z rządowego stołu – posadę dla córki czy dotację dla szwagra

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Tapi 0 9 miesięcy temuocena: 75% 

  Powinni dodać, że opierając się na przekazie rządowym. Bo przecież dzienniarzy tam nie dopuścili. Nawet w okresie wojen swoje relacje przekazywali korespondenci wojenni. No i te straty na polu bitwy: Jeden się postrzelił, jeden się zapił na śmierć i jeden zdezerterował.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

gm. Rawa Mazowiecka

Corning zatrudnia nowych pracowników

XXIV Dożynki Powiatowe w Białej Rawskiej...

Dożynki w Białej Rawskiej: prezentacja grup...

Po dożynkach, czas na inscenizację w Beleniu

Łódzkie na plus. Łódzkie sprzyja mamom i...

Łódzkie na Plus. Puchar pełen mleka

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 1,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA