Zdjęcie archiwalne. Pod podpisanym przez Marię Charążkę, przewodniczącą RPR stanowiskiem władze powiatu wyrażają zaniepokojenie sytuacją w Ukrainie.

Zdjęcie archiwalne. Pod podpisanym przez Marię Charążkę, przewodniczącą RPR stanowiskiem władze powiatu wyrażają zaniepokojenie sytuacją w Ukrainie. (fot. Włodzimierz Szczepański)

Rada Powiatu Rawskiego przyjęła stanowisko w sprawie sytuacji w Ukrainie. Oprócz gestu solidarności z narodem ukraiński władze powiatu zapowiadają, że uchodźcy z terenów objętych walkami będą mogli znaleźć schronienie na terenie powiatu rawskiego.

Dziś o godz. 13.30 odbyła się nadzwyczajna sesja Rada Powiatu Rawskiego. W związku z agresją rosyjską na naszego wschodniego sąsiada  Rada przyjęła stanowisko. Pod podpisanym przez Marię Charążkę, przewodniczącą RPR dokumentem czytamy w nim m.in.:


Wyrażamy naszą solidarność deklarując wszelką możliwą pomoc dla dotkniętych wojną mieszkańców Ukrainy, w tym przebywających i pracujących na naszym terenie oraz ich rodzin, zarówno humanitarną, jaki i w innych koniecznych formach. uchodźcy z terenów ogarniętych działaniami zbrojnymi terenów wschodnich naszego sąsiada będą mogli znaleźć schronienie na terenie powiatu rawskiego.---#------#---Wyrażamy naszą solidarność deklarując wszelką możliwą pomoc dla dotkniętych wojną mieszkańców Ukrainy,---#---http://www.rjp.pan.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1041:przecinek-przy-imiesowach-przysowkowych-&catid=44:porady-jzykowe&Itemid=58">Wyrażamy naszą solidarność, deklarując wszelką możliwą pomoc dla dotkniętych wojną mieszkańców Ukrainy, w tym przebywających i pracujących na naszym terenie oraz ich rodzin, zarówno humanitarną, jak i Wyrażamy naszą solidarność deklarując wszelką możliwą pomoc dla dotkniętych wojną mieszkańców Ukrainy, w tym przebywających i pracujących na naszym terenie oraz ich rodzin, zarówno humanitarną, jaki i w innych koniecznych formach. uchodźcy z terenów ogarniętych działaniami zbrojnymi terenów wschodnich naszego sąsiada będą mogli znaleźć schronienie na terenie powiatu rawskiego.


CZYTAJ TAKŻE: - Wojna. Dziś w nocy Rosja zaatakowała Ukrainę


Jak się dowiedzieliśmy jutro (25.02) zbiera się powiatowy sztab kryzysowy z udziałem wszystkich wójtów i burmistrzów.

Włodzimierz Szczepański

Włodzimierz Szczepański

napisz maila ‹
ostatnie aktualności ‹

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 6

 • 4
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 1
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Potrzebna krew dla Michałka!

11-letnia dziewczyna postrzelona pod Skierniewicami

Ponad 47 tys. złotych wielka orkiestra zebrała w...

Skierniewice zagrały rekordowo. Ponad 250 tysięcy...

W weekend zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej...

Skierniewicki browar Strakacza ożyje w piwnicy

20. Kolędowanie w gminie Głuchów

Blisko 13 500 złotych dla Natalii

Zagrali z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy