– Woda dalej się utrzymuje na boisku. Nie wiadomo czy trawa odrośnie. Żal też tej infrastruktury, która powstała – komentuje radny Piotr Chylak.

– Woda dalej się utrzymuje na boisku. Nie wiadomo czy trawa odrośnie. Żal też tej infrastruktury, która powstała – komentuje radny Piotr Chylak. (fot. Włodzimierz Szczepański)

Boisko w Paprotni to przykład współpracy samorządu gminy i mieszkańców. Tymczasem efekty ich pracy niweczone są przez powiat. Pod należącą do niego drogą uszkodzony jest przepust. Woda wolno spływa z boiska, które pokrywa gruba warstwa wody deszczowej.

– Nasze boisko to był przykład udanej współpracy gminy i mieszkańców wsi. To oni ustawiali słupy i wykonali piłkochwyty. Gmina zaś przeznaczyła środki na wiaty dla zawodników, czy też blaszany garaż przy boisku, w którym zawodnicy mogli się przebrać lub  też schować sprzęt – mówi radny Piotr Chylak.


Na boisku ćwiczyli członkowie Akademii Piłkarskiej Sadkowice. Od końca ubiegłego roku nie grają na nim. Po nawalnych deszczach...

Więcej w bieżącym (24.02) wydaniu „Głosu Rawy Mazowieckiej i Okolicy”. Do pobrania również w wersji elektronicznej – TUTAJ.

Włodzimierz Szczepański

ostatnie aktualności ‹

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 7

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 2
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 1
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA