9 Łódzka Brygada Obrony Terytorialna, której podlegają także rawianie jest zasypana wnioskami chętnych do odbycia szkolenia wojskowego.

9 Łódzka Brygada Obrony Terytorialna, której podlegają także rawianie jest zasypana wnioskami chętnych do odbycia szkolenia wojskowego. (fot. WOT)

9 Łódzka Brygada Obrony Terytorialna jest zasypana wnioskami chętnych do odbycia szkolenia wojskowego. Rawianie zainteresowani są też poprawieniem strzeleckich umiejętności, a także szkoleniem w terenie.  

Rosyjska napaść na Ukrainę spowodowała gwałtowny wzrost zainteresowania służbą w polskiej Obronie Terytorialnej. 9 Łódzka Brygada Obrony Terytorialna, której podlegają także rawianie jest zasypana wnioskami chętnych do odbycia szkolenia wojskowego.

– Po akcie agresji na naszego wschodniego sąsiada widzimy ogromne zainteresowanie służą wojskową – w rozmowie z „Głosem” przyznaje Małgorzata Glińska z biura prasowego 9 Łódzkiej Brygady Obrony Terytorialna.

Rawianie zainteresowani są też poprawieniem strzeleckich umiejętności.

– Dzwonią do mnie osoby, które wcześniej chodziły na szkolenia i pytają czy jest możliwość postrzelania.Sytuacja na wschodzie jest niepokojąca – przyznaje Krystian Dombrzał, prezes rawskiego oddziału Ligi Obrony Kraju...

Więcej na ten temat czytaj w najnowszym (10.03) papierowym wydaniu GŁOSU. Wydanie elektroniczne kupisz

TUTAJ.

Włodzimierz Szczepański

ostatnie aktualności ‹

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 6

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 2
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA