Dorota Combrzyńska-Nogala przywiozła ze sobą kilka książek i zaprezentowała je dzieciom. Znaleźć je można na półkach skierniewickiej biblioteki i je wypożyczyć.

Dorota Combrzyńska-Nogala przywiozła ze sobą kilka książek i zaprezentowała je dzieciom. Znaleźć je można na półkach skierniewickiej biblioteki i je wypożyczyć. (fot. Joanna Młynarczyk)

Autorka powieści obyczajowych dla dorosłych oraz książek dla dzieci i młodzieży, Dorota Combrzyńska-Nogala odwiedziła skierniewiczan (13.05). Z najmłodszymi czytelnikami spotkała się w Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Jest autorką książek z serii „Wojny dorosłych, historie dzieci”, w których porusza trudne tematy wojny widzianej oczami najmłodszych – czym jest wojna i jak jest postrzegana – mówi Agata Strasińska, kierownik Filii nr 2 MBP. – W książkach Doroty Combrzyńskiej-Nogala znajdziemy odpowiedzi, podparte historiami bohaterów przeżywających w niespokojnych czasach dzieciństwo i młodość. Wszyscy dziecięcy bohaterowie w książkach łódzkiej autorki są autentyczni, widzieli wojnę na własne oczy i żyli w tych trudnych czasach – dodaje.

Dorota Combrzyńska-Nogala przywiozła ze sobą m. in. książki: „Bezsenność Jutki”, „Syberyjskie przygody Chmurki”, „Wysiedleni”. Wszystkie znaleźć można także na półkach Miejskiej Biblioteki Publicznej i je wypożyczyć.

Joanna Młynarczyk

ostatnie aktualności ‹

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 3

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

1Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • Gość
  ~M.J 1 ponad rok temuocena: 100% 

  Taaa. Super. Zwłaszcza te biedne dzieciaczki, siedzące na wycieraczce po drzwiami wejściowymi w tym sklepiku. CKiS wyremontowany, dlaczego zabrakło tam miejsca dla biblioteki? Przecież do tej pożal się borzeszumiący "pacuffki" przeniesiono Filię nr2 tylko na czas remontu. ot, Qltura w mieście, tfu!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

fotoreportaże

To był barwny i huczny Dzień Reymonta

Ekologiczny piknik w „Iskierce”

Dzień Dziecka: Młodzi opanowali miasto [ZDJĘCIA]

Dzień Dziecka w Zagrodzie Ludowej

Pierwsza Komunia Święta w Chojnacie

Skierniewicki sezon biegowy rozpoczęty

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA