– Zależy nam na tym, żeby treningi Zumby Fitness nie były nudne, ale ciekawe i zachęcające do zabawy – mówi Justyna Sękalska. – Zamysł jest taki, żeby te zajęcia były jak jedna wielka impreza – przychodzimy i bawimy się – zaprasza.

– Zależy nam na tym, żeby treningi Zumby Fitness nie były nudne, ale ciekawe i zachęcające do zabawy – mówi Justyna Sękalska. – Zamysł jest taki, żeby te zajęcia były jak jedna wielka impreza – przychodzimy i bawimy się – zaprasza. (fot. Joanna Młynarczyk)

Do parku wraca wakacyjna Zumba Fitness – forma aktywności dla małych i dużych. Treningi połączone z tańcem odbywać się będą przez całe wakacje, w każdy poniedziałek i czwartek. Start o godz. 19.00 w amfiteatrze parku miejskiego, a w przypadku niekorzystnej pogody w sali konferencyjnej OSiR przy ul. Pomologicznej. Wstęp jest bezpłatny.

Po pandemii bardzo dużo osób wróciło na zajęcia, cieszę się że są stęsknione, natomiast mam też bardzo dużo osób nowych, które przyszły poćwiczyć raz i już z nami zostały – zwraca uwagę Justyna Sękalska, instruktor Zumba Fitness. – Widzę też, że wcale nie jest najgorzej z formą skierniewiczan. Wielu ludziom bardzo brakowało podczas przerwy wszelakich aktywności, teraz nadrabiają – dodaje.

Jak zapewnia instruktor Zumba Fitness, choć co roku zajęcia Zumby wracają, to programy muzyczne, do których mieszkańcy tańczą zmieniają się.

Taniec i zabawa z tą samą muzyką byłyby nudne, staramy się muzykę urozmaicać, dostosowywać do obowiązujących trendów, wprowadzać coś nowego. Korzystamy z muzyki, która jest na topie w danym czasie i jest popularna, której ludzie słuchają w radio i na co dzień.

– dodaje.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 8

 • 7
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Skierniewice

Łódzkie na plus. Łódzkie sprzyja mamom i...

Ruszył dziesiąty SkierCon. Ekonomik pęka w...

Schody w Alhambrze zostaną naprawione

SkierCon na żywo. Wraca fantastyczny konwent

Łódzkie na Plus. Puchar pełen mleka

Biesiada po skierniewicku. Wieczorem zawitały...

Złote Gody w skierniewickim USC

Złote pary ze Skierniewic

Sentymentalna podróż do przeszłości. Nowa...

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 1,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA