Od września rozpoczynasz naukę w szkole średniej?

Nowy etap edukacji to zwykle sporo stresu i obaw. Nowa szkoła dla większości uczniów jest wyzwaniem, bo wymaga odnalezienia się w nieznanych okolicznościach i w kontakcie z dopiero poznawanymi osobami - i nauczycielami i uczniami. Dochodzi jeszcze lęk, czy na pewno posiada się wszystkie wymagane książki i przybory. No właśnie, sprawdź naszą listę must-have do szkoły średniej i upewnij się, że skompletowałeś bądź skompletowałaś wszystkie potrzebne podręczniki!

Najważniejszy podręcznik w każdej klasie humanistycznej

Jesteś uczniem klasy humanistycznej? Dobry podręcznik do języka polskiego to podstawa! Język polski 1. Sztuka wyrazu. Część 1 to tom pierwszy, otwierający edukację z języka polskiego w szkole średniej. Ogromną zaletą podręcznika jest zawarcie treści z podstawy programowej oraz rozszerzenia w jednej książce, zatem nawet jeśli jeszcze nie zdecydowałeś bądź zdecydowałaś się na maturę rozszerzoną z języka polskiego, dzięki temu podręcznikowi bez trudności poszerzysz swoją wiedzę bądź w późniejszych powtórkach wrócisz do omówionego już materiału.

Język polski 1. Sztuka wyrazu.

Język polski 1. Sztuka wyrazu.

Królowa jest tylko jedna. Królowa nauk? Matematyka!

Umysł ścisły i analityczny z pewnością decyduje się na profil matematyczny bądź matematyczno-informatyczny. Dużo cyfr i dużo liczenia, same konkrety, zero przysłowiowego lania wody - to jest to! Podręcznik wprowadzający w magiczny świat liczb na poziomie szkoły średniej w tej klasie najpewniej będzie na poziomie rozszerzonym. Integralną częścią podręcznika są zbiory zadań, dzięki którym można przećwiczyć w praktyce wszystkie wzory i omawiane na lekcji tematy. Brzmi idealnie!

Matematyka 1. Podręcznik do liceów i techników.

Matematyka 1. Podręcznik do liceów i techników.

Rozszerzona biologia? Pewnie planujesz medycynę!

Nie ma co ukrywać - medycyna, podobnie jak stomatologia oraz farmacja to trudne kierunki studiów, na które dostają się osoby z naprawdę wysokimi wynikami maturalnymi. Jeśli planujesz któryś z tych kierunków, bez wątpienia wiesz, że bez dobrze zdanej matury z biologii i chemii na poziomie rozszerzonym to się raczej nie uda. Zatem jak się przygotować? Systematycznie! Książka do biologii na poziomie rozszerzonym od pierwszej klasy w liceum bądź technikum to zdecydowanie konieczność. W ten sposób nie umkną żadne najważniejsze informacje, tematy i zagadnienia!

Biologia 1. Podręcznik dla szkoły ponadpodstawowej.

Biologia 1. Podręcznik dla szkoły ponadpodstawowej.

Klasa językowa? Good choice!

Zdolności lingwistyczne warto rozwijać bez względu na planowaną ścieżkę kariery. Dobra znajomość języka angielskiego to obecnie niemalże podstawa. Z pewnością także otworzy przed Tobą szereg nowych możliwości. Warto dbać o regularną i owocną naukę języka obcego oraz systematyczne jego używanie, bo tylko trening i praktyka przyniosą długotrwałe efekty. Podręcznik do języka rozszerzonego warto wprowadzić już od początku szkoły średniej. Ucz się kompleksowo i ambitnie podchodź do podnoszenia swoich umiejętności!

Focus 1. Podręcznik do liceów i techników.

Focus 1. Podręcznik do liceów i techników.

Co w klasie geograficzno-społecznej?

Rozszerzona geografia to wciąż wiele możliwości do dalszej edukacji w szkołach wyższych i na uczelniach. Jest to przedmiot na tyle uniwersalny, że często brany jest pod uwagę na zupełnie odmienne kierunki studiów. Jeśli interesuje Cię klimat, ekologia i gospodarka - zainwestuj swój czas w poszerzanie wiedzy z geografii, a to się na pewno opłaci!

Oblicza geografii 1. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum.

Oblicza geografii 1. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum.

 

 

 

 

 

ARTYKUŁ PARTNERA

ARTYKUŁ PARTNERA

ostatnie aktualności ‹

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 1
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA