Corning zatrudnia nowych pracowników

Fabryka Corning w Mszczonowie to jedna z większych tego typu inwestycji w Europie, a to dopiero początek, ponieważ zapotrzebowanie na światłowody rośnie. Po pierwszej grupie zatrudnionych, ruszyła kolejna rekrutacja. Teraz szansę na pracę mają również osoby bez doświadczenia.

Corning jest od lat liderem na rynku światłowodów – to właśnie inżynierowie tej firmy dokonali przełomowych odkryć w latach 70., które przyczyniły się do rozwoju telekomunikacji światłowodowej. Do dzisiaj ponad połowa używanych na całym świecie światłowodów, powstaje w fabrykach Corning, od tego roku również w Mszczonowie. Amerykańska firma dostarcza też optyczne, innowacyjne rozwiązania m.in. dla NASA. Ostatnie zdjęcia kosmosu zostały zrobione przez teleskop Jamesa Webba, do którego Corning dostarczył komponenty.

Praca również dla osób bez doświadczenia na produkcji

Obecność międzynarodowej firmy w Mszczonowie to duża szansa dla regionu i przede wszystkim nowe miejsca pracy. Jak można przeczytać na stronie firmy, na zatrudnienie mogą liczyć zarówno doświadczeni pracownicy produkcyjni, jak i osoby, które dopiero stawiają pierwsze kroki na rynku pracy. Ze względu na otwieranie kolejnych linii produkcyjnych, Corning cały czas zatrudnia kolejnych pracowników – przede wszystkim operatorów, operatorki i osoby z technicznymi umiejętnościami. Dzięki przeszkolonej już kadrze i rozbudowanemu systemowi szkoleń, firma jest też otwarta na osoby bez doświadczenia w podobnym obszarze i świeżych absolwentów szkół. Wszyscy pracownicy mają zapewnione (od pierwszego dnia) stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, konkurencyjne wynagrodzenie oraz liczne benefity, takie jak: dofinansowanie posiłków, wczasy pod gruszą czy wyprawki dla dzieci. Nowy zakład w Mszczonowie to przede wszystkim również nowoczesny park maszynowy z wysokimi standardami bezpieczeństwa.

Corning zapewnia też bezpłatny dojazd do pracy z okolicznych miejscowości. Aktualnie są to: Sochaczew, Wiskitki i Żyrardów, a kolejne trasy są w przygotowaniu. Aby uzyskać więcej informacji, wystarczy wejść na stronę: https://corningpraca.pl/mszczonow/ lub zadzwonić: 515 14 15 16.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 4

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA