Kilkuset motocyklistów z całej Polski przejedzie ulicami miasta

(fot. arch.)

Niesamowite widowisko czeka na skierniewiczan już w sobotę, 3 września. Niedzielne Wilki w najbliższy weekend organizują w mieście już po raz drugi Ogólnopolski Zlot Motocyklowy. Przyjedzie kilkuset motocyklistów z całej Polski. Imprezę rozpoczną paradą motocykli ulicami Skierniewic.

Impreza rozpocznie się paradą motocykli z Grabskiego Sioła pod scenę plenerową CKiS w Skierniewicach. Jej start planowany jest na godz. 12.00 w sobotę.

    Parada odbędzie się ulicami: Domarasiewicza, Warszawską, Św. Maksymiliana Kolbe, Bohaterów Westerplatte, dalej przez Miedniewice -Topolę, ulicą Unii Europejskiej, Sobieskiego, Konstytucji 3-go Maja, Prymasowską, Piłsudskiego, Kozietulskiego, Poniatowskiego na Zadębie. Dalej ulicą Lipową, Zadębie, przez most ulicą Kilińskiego, Rawską, Mszczonowską, Reymonta, Władysława Strakacza na parking przed Centrum Kultury i Sztuki.

    – Myślimy, że 300, a może nawet 400 właścicieli motorów przyjedzie do Skierniewic, więc będzie co oglądać – mówi Dariusz Chęcielewski, członek grupy Niedzielne Wilki i zaprasza do oglądania parady.

    Jak słyszymy, trasa parady zgłoszona została do Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, która współpracuje ze skierniewicką komendą. Patrole samochodowe i motocyklowe będą zatem czuwać nad bezpiecznym przejazdem uczestników.

    – Na czas przejazdu parady, niektóre miejsca będą blokowane. Na newralgicznych rondach i skrzyżowaniach, między godziną 12.00, a 13.00 będzie nieco utrudniony ruch, dlatego bardzo proszę mieszkańców o wyrozumiałość ale i uwagę, bo szykuje się wyjątkowe widowisko – zapewnia Dariusz Chęcielewski.

    Na parkingu CKiS planowany jest piknik motocyklowy z atrakcjami dla dzieci i dorosłych. Początek od godz. 10.00. Zabawa połączona będzie ze zbiórką pieniędzy na rzecz Fundacji „#12godzin dla życia”.

    Powrót do Grabskiego Sioła motocykliści planują około godz. 17.00.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 11

 • 10
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Pożar w bloku przy ulicy Mickiewicza

Kadeci Ósemki nadal niepokonani

Szkolna Liga Pływacka edycja 2022/2023

Po dwóch latach wrócił tu porządek

Pożar pod Skierniewicami. Poparzony lokator

Szanowni Klienci SIME Polska

Europejskie Forum Gospodarcze: Jutro zaczyna się...

Łódzkie na plus.Transport bardziej publiczny

Derby w lidze kadetów dla Ósemki

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 1,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA