Strefa rozmaitości w Centrum Kultury i Sztuki

(fot. Joanna Młynarczyk)

Prezentacje talentów lokalnych artystów, a także warsztaty i pokazy kulinarne w wykonaniu znanych restauratorów i kucharzy, wystawy kompozycji kwiatowych oraz pająków i modeli z klocków Lego. Oferta kulturalno-wystawiennicza Centrum Kultury i Sztuki zajęła znaczące miejsce w programie Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw.

Na scenie plenerowej CKiS, przez dwa świąteczne dni, swoje umiejętności prezentowali lokalni artyści – wokaliści i tancerze. Tu także odbyły się warsztaty i pokazy kulinarne. Z gośćmi święta gotowali miłośnicy kuchni i restauratorzy – m. in. Jakub Kuroń oraz Mateusz Gessler, którzy serwowali gościom dania wegetariańskie.

Przed budynkiem domu kultury do zakupów wyrobów swoich rąk zachęcali rękodzielnicy w specjalnie przygotowanej dla nich Alei Rękawiczki. Wewnątrz do obejrzenia czekały wystawy kompozycji kwiatowych, patchworków, a także ekspozycja jadowitych pająków i skorpionów oraz modeli z klocków Lego. Siedziba domu kultury była też miejscem, gdzie goście mogli odpocząć od zgiełku święta w specjalnie zaaranżowanej strefie relaksu.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS