Zabawa w amerykańskim stylu

Hotel Panorama w Mszczonowie oraz Mszczonowski Ośrodek Kultury zapraszają w najbliższy weekend (24 – 25 września) na piknik aut i motocykli produkcji amerykańskiej. Impreza odbędzie się w Posiadłości Zbiroża.

– Imprezę dedykujemy fanom motoryzacji amerykańskiej oraz właścicielom starych aut – mówi Rafał Prasałek, organizator pikniku w Zbiroży.

W zeszłym roku piknik motoryzacyjny odbył się pierwszy raz, utrzymany był w charakterze aut zabytkowych. W tym roku impreza odbędzie się pod hasłem motoryzacji amerykańskiej.

– Motoryzacja ta rozwija się w szybkim tempie, w Polsce przybywa aut i motocykli amerykańskich, a na pikniku przekrój ich będzie szeroki – od zabytkowych aut, klasycznych po współczesne i najbardziej nowoczesne, a także wersje sportowe – zwraca uwagę Rafał Prasałek.

Poza wystawami, wśród atrakcji pikniku dla gości dostępne będą: tory do offroadowej jazdy Suzuki Samurai, tor do jazdy quadami i do jazdy powerturn buggy, most linowy, strzelnica dla łuków i wiatrówek. Chcąc przybliżyć uczestnikom amerykańską kulturę, organizator zadbał o warsztaty dla najmłodszych. Do nich skierowane będą gry w baseball i football amerykański, a także strefa dmuchańców oraz liczne konkursy z nagrodami.

Gościem specjalnym pikniku będzie Przemysław Szafrański z TVN Turbo. Poprowadzony zostanie również panel dyskusyjny o elektromobilności.

– Nasz piknik to idealna forma rozrywki dla całej rodziny – zaprasza Rafał Prasałek. – Spodziewamy się nawet kilku tysięcy gości. Chcemy wykorzystać potencjał obiektu Posiadłość Zbiroża, położonego malowniczo na 14-hektarowym terenie, który na co dzień jest zamknięty – zaprasza.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Dawnego dworku już nie ma. Pozostało kilka ścian

Pewna wygrana Unii z Mszczonowianką

Skierniewicki Plener Filmowy: kino objazdowe...

O Benedykcie Herbeście i kolonii akademickiej w...

Duże sukcesy pływaków UKS Nawa podczas...

Pościg ulicami Skierniewic

Ochłoda w cieniu tropików

Czy warto skorzystać z pomocy prawnej przy...

Ważą się losy Dariusza Guzka. Kiedy będą...

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA