Mszczonów: Wieczór w bibliotece

(fot. Joanna Młynarczyk)

Miejska Biblioteka Publiczna w Mszczonowie już po raz ósmy zaprosiła mieszkańców do udziału w wydarzeniach w ramach nocy bibliotek. Warsztaty plastyczne, seans na dużym ekranie czekały na najmłodszych czytelników, na starszych warsztaty rękodzielnicze.

Hasło przewodnie „To się musi powieść”, więc w ramach powieści krążymy dookoła książki – mówi Karolina Karasińska, bibliotekarka.

Tego wieczora (1.10) dzieci malowały na koszulkach bohaterów ze swoich ulubionych bajek. Na dorosłych czytelników czekały warsztaty z makramy. Panie wykonywały breloczki ze sznurka.

Co roku staramy się zorganizować coś innego, zwracamy uwagę, by podczas nocy bibliotek była atrakcja zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci, by można było zaprosić całą rodzinę do biblioteki – zwraca uwagę Karolina Karasińska. – Efektem tego działania są nowi czytelnicy, którzy przychodząc na wydarzenia, często przy okazji zapisują się do biblioteki – dodaje bibliotekarka.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 4

 • 4
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS