Zegarki z lokalizacją, które pomagają ratować życie

Chciałbyś, aby Twój rodzic, babcia, czy dziadek wiedzieli, że zawsze mogą na Ciebie liczyć? Że nie muszą obawiać się tego, że w razie wypadku są sami i nie są w stanie wezwać pomocy? Nie chcesz, aby się bali, aby czuli się samotni…? Jeśli sądzisz, że nie możesz zrobić dla członków swojej rodziny nic więcej, poza codziennym telefonem z zapytaniem o samopoczucie, czy zawiezieniem ich na wizytę lekarską… nie do końca jest to prawda — możesz zrobić dużo więcej! Możesz zapewnić im zdalną opiekę. Wystarczy odrobina Twoich chęci i opaska życia z monitoringiem zdrowia, która dostępna jest na stronie www.bezpiecznarodzina.pl.

Niespodziewany wypadek może zdarzyć się zawsze i wszędzie!

Upadek ze schodów, nagły ból w klatce piersiowej, spadek saturacji, czy nieprawidłowe ciśnienie mogące doprowadzić do niebezpiecznych dla zdrowia i życia konsekwencj. Alzheimer, demencja, przez którą nasi bliscy nie pamiętają drogi do domu… Starsi już rodzice, czy dziadkowie muszą codziennie mierzyć się z wieloma sytuacjami i dolegliwościami, które mogą okazać się dla nich wyjątkowo niebezpieczne. Możemy jednak zadbać o to, aby żyło im się lepiej, wygodniej i bezpieczniej —możemy w pełni świadomie wybierać wspierające ich rozwiązania. Dostęp do Internetu poszerza nasze horyzonty, uświadamia nas co do nowoczesnych technologii, a co za tym idzie, umożliwia wybór odpowiednich sposobów na zadbanie o naszych rodziców i dziadków. Staraj się więc zapobiegać niebezpiecznym sytuacjom i bądź zawsze spokojny o zdrowie i bezpieczeństwo swoich bliskich. Z opaską życia to bardzo proste!

Już dziś możesz zadbać o zdrowie swoich rodziców

Pan Adrian ze Szczecina tak opisuje moment, w którym dowiedział się o chorobie swojego taty:

„Mój tata, Andrzej, ma 69 lat. Nigdy nie chorował przewlekle, ale zauważyłem, że od pewnego czasu skarży się na bóle głowy, problemy ze snem i zmęczenie. Kupiłem mu zegarek GPS Locon Life Plus, bo jego funkcje pozwalają na mierzenie pulsu i ciśnienia zdalnie. Wiedziałem, że przycisk SOS może się przydać na tzw. wszelki wypadek. Zacząłem systematycznie mierzyć tacie ciśnienie, czy to będąc w pracy, na zakupach, czy wieczorem bawiąc się z córką. Przejrzałem później historię pomiarów w aplikacji i zauważyłem, że tata ma nadciśnienie! Idąc do lekarza, mieliśmy ze sobą już całą dokumentację medyczną. Wdrożone leki sprawiły, że tata czuje się znacznie lepiej”.

Masz wpływ na komfort i bezpieczeństwo członków swojej rodziny

Zdalny monitoring zdrowia to dzisiaj wygodny sposób na opiekę nad osobami, które kochamy, a nie zawsze mamy czas, by ich odwiedzić, czy do nich zadzwonić. Z poziomu usługi Bezpieczna Rodzina jesteś w stanie wykonać pomiary takie jak puls, saturacja, temperatura oraz ciśnienie, a wszystkie wyniki zostaną zapisane w aplikacji na Twoim telefonie — będziesz je mieć stale pod ręką.

Dodatkowo opaska SOS Locon Life Plus została wyposażona w przycisk SOS oraz w czujnik upadku. Guzik alarmowy na urządzeniu umożliwia starszej osobie natychmiastowe wezwanie pomocy, kiedy źle się poczuje, a czujnik, kiedy wykryje upadek, wyśle do Ciebie powiadomienie z informacją, że senior potrzebuje Twojego wsparcia.

Alzheimer i demencja — pamiętaj o bezpieczeństwie chorego

Opaska Locon Life Plus wraz z aplikacją to także możliwość szybkiego zlokalizowania starszej osoby. Miejsce pobytu swoich rodziców lub dziadków sprawdzasz wygodnie na mapie w swoim telefonie. Funkcja lokalizacji ma ogromne znaczenie w przypadku osób chorych na Alzheimera, demencję, lub inne schorzenia, których konsekwencją są zaniki pamięci. Jeśli senior zapomni drogi do domu, w każdej chwili może z opaski zadzwonić do członka swojej rodziny i poprosić o pomoc. Opieka nad chorym zawsze niesie za sobą ogrom stresu — z inteligentną opaską oraz usługą, z pewnością będzie go o wiele mniej!

Dlaczego warto postawić na zdalny monitoring zdrowia?

Ponieważ dzięki jednej praktycznej usłudze masz stałą kontrolę nad zdrowiem i samopoczuciem swojego bliskiego! W pełni dbasz o jego bezpieczeństwo i komfort życia. Dodatkowo, koszty stałej opieki często są bardzo wysokie i przekraczają nasze możliwości finansowe, dlatego zdalny monitoring jest tu świetną alternatywą. Seniorzy, którzy noszą nasze opaski Locon Life Plus, zawsze zgodnie twierdzą, że czują się dzięki nim lepiej i pewniej, poprawia się jakość ich życia i forma psychiczna. W dzisiejszym zabieganym świecie na pewno znajdziesz 2 minuty, aby sprawdzić swoim rodzicom ciśnienie, lub przekonać się, czy są w miejscu, w którym być powinni. Ty sam więc zyskujesz więcej spokoju i pewność, że wszystko jest dobrze.

ARTYKUŁ PARTNERA

ARTYKUŁ PARTNERA

ostatnie aktualności ‹

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 3

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA