Diabetycy świętowali 35-lecie klubu w Skierniewicach

(fot. Joanna Młynarczyk)

Zarząd, członkowie i przyjaciele diabetyków świętowali (17.11) w kinoteatrze Polonez 35-lecie działalności w Skierniewicach. Była okazja do wyróżnień dla najaktywniejszych członków stowarzyszenia, ale i podziękowań osobom i instytucjom wspierającym diabetyków w walce z chorobą.

Po cukrzyku nie widać choroby, działa ona podstępnie powodując ogromne spustoszenie w organizmie, a tego chcemy uniknąć, stąd tyle mówimy o badaniach przesiewowych w kierunku cukrzycy – mówi Grażyna Olszewska, prezes skierniewickiego stowarzyszenia diabetyków. – Przy okazji naszych spotkań zachęcamy, aby badać się, dbać o siebie. Dziś nie robimy badań, żebyście państwo odczuli, że jest to nasze święto. Cykl spotkań edukacyjnych uruchomimy od środy, serdecznie na nie zapraszamy do naszej siedziby przy ul. Jagiellońskiej 8/16 – zachęca stojąca na czele skierniewickiego stowarzyszenia.

Konferencja z okazji jubileuszu 35-lecia koła w Skierniewicach była okazją do wyróżnienia diabetyków najbardziej wytrwałych w leczeniu, ale też podziękowań osobom zaangażowanym w działalność na rzecz chorych. Wręczono m. in. odznaczenia Ambasador Polskiego Stowarzyszenia, a także okolicznościowe statuetki – Złote Serce Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków. Wszyscy członkowie stowarzyszenia w podziękowaniu za przybycie na uroczystość otrzymali okolicznościowe upominki.

Joanna Młynarczyk

ostatnie aktualności ‹

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 4

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 1
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA