Skierniewiczanie próbowali techniki malowania tuszami z wykorzystaniem swoich ulubionych kolorów. Efektem były wyjątkowe dzieła.

Skierniewiczanie próbowali techniki malowania tuszami z wykorzystaniem swoich ulubionych kolorów. Efektem były wyjątkowe dzieła. (fot. Joanna Młynarczyk)

Na kreatywne i inspirujące warsztaty malowania tuszami alkoholowymi zaprosiło mieszkańców (19.11) Muzeum Historyczne Skierniewic oraz Stowarzyszenie Kreatywni Razem. Sztuki malowania abstrakcyjnych obrazów spróbowało 50 osób.

Anna ze Skierniewic, tworząca pod pseudonimem Ann Quevista, wyczarowuje niepowtarzalne przedmioty wykorzystując kolorowe tusze. Kolory rozlewają się, przenikają i łączą, tworząc niepowtarzalne wzory. W weekend wyjątkową techniką malarską dzieliła się ze skierniewiczanami w muzeum.

- Chcę pokazać, że każdy, bez względu na wiek i umiejętności, może zostać artystą i świetnie bawić się kolorami, zamiast pędzla używając powietrza - podkreśla Ann Quevista. - Kiedy dodamy koloru, dmuchniemy, powstanie coś ciekawego. Idziemy za swoim pomysłem, bawimy się tworzeniem, a ograniczyć może nas tylko wyobraźnia. Technika malowania tuszami ewoluuje, im więcej kolorów użyjemy, tym ciekawsze i piękniejsze efekty uzyskamy. Jest ona świetna dla osób, które nie zajmują się malarstwem na co dzień, ale z wykorzystaniem tuszy i powietrza widzą, że mogą stworzyć coś wyjątkowego.

Joanna Młynarczyk

ostatnie aktualności ‹

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 6

 • 6
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA