z miasta

Skierniewice

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ20 listopada 2022 | 17:30 komentarzy 1
Odznaczeni medalami za długoletnie pożycie małżeńskie

(fot. Joanna Młynarczyk)

Pół wieku temu połączyła ich miłość, ale wciąż mają do siebie wiele zrozumienia i szacunku, są wzorem do naśladowania dla swoich dzieci i wnuków. Sześć par małżeńskich ze Skierniewic wraz ze swoimi rodzinami, świętowało w niedzielę (20.11) 50-lecie małżeństwa.

- Upłynęło ponad pół wieku odkąd połączyliście się państwo węzłem małżeńskim tworząc rodzinę, było to z pewnością jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu - przypomniała Ewa Ludwicka, kierownik skierniewickiego USC, prowadząca uroczystość. - Przez te ponad pół wieku wspólnie dzieliliście radości i troski dnia codziennego, a dzisiejszy jubileusz jest dowodem na to, jak ważna dla was jest miłość i bliskość drugiej osoby - dodała.

Za dotrzymanie przyrzeczenia pary otrzymały medale za długoletnie pożycie małżeńskie. W imieniu prezydenta RP wręczył je złotym małżonkom Jarosław Chęcielewski, wiceprezydent miasta. Odśpiewano wszystkim gromkie "Sto lat" i wzniesiono toast lampką szampana. Był też okolicznościowy tort i wiele serdecznych życzeń. Złote pary świętowały w otoczeniu swoich dzieci, wnuków i przyjaciół. Wspominali minione lata i cieszyli się sobą.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

1Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • Gość
  ~Ja 1 10 miesięcy temuocena: 100% 

  Skierniewicki USC w porównaniu USC w Grodzisku, to jak średniowiecze do 21 wieku. Nie dość, że nic u nas nie jest oznaczone, nawet które drzwi wewnętrzne to drzwi USC, to jeszcze obsługa polega na odszukaniu pań z USC, dostaniu opieprzu aby nie wchodzić i oczekiwaniu w jakiejś salce na panią, która będzie biegać z naszymi dokumentami po różnych pomieszczeniach. Coś przedziwnego.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA