Moja przygoda w muzeum. Międzynarodowy sukces skierniewiczan

(fot. Joanna Młynarczyk)

W ratuszu w Skierniewicach odbyło się wręczenie nagród skierniewiczanom, którzy wzięli udział w międzynarodowym konkursie plastycznym. Młodym artystom pogratulowała Agata Niedziółka, dyrektor Muzeum Historycznego oraz Jarosław Chęcielewski, wiceprezydent miasta.

Skierniewiczanie znaleźli się w gronie laureatów Międzynarodowego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży „Moja Przygoda w Muzeum”. Ich prace znalazły się na wystawie pokonkursowej w ratuszu miejskim w Toruniu, można oglądać je do 30 grudnia.

Młodym artystom pogratulowała Agata Niedziółka, dyrektor Muzeum Historycznego oraz Jarosław Chęcielewski, wiceprezydent miasta.

Tak wysokie laury w międzynarodowym konkursie to wasz wielki sukces, ale też sukces miasta, bo dzięki wam Skierniewice zaistniały w świecie – podkreśliła Agata Niedziółka, dyrektor Muzeum Historycznego Skierniewic, które było organizatorem eliminacji na szczeblu lokalnym.

Dyplomy i nagrody trafiły do skierniewiczan: Julii Antos, Jakuba Leniarskiego, Aleksandry Radek, Miry Paradowskiej, Dominiki Gromek oraz Antoniego Kowalskiego.

Konkurs w Skierniewicach łączył w temacie twórczość dwójki artystów - Edwarda Okunia oraz japońskiej malarki Yayoi Kusamy.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS