Święty Mikołaj zostawił sanie i podróżuje autobusem

(fot. Joanna Młynarczyk)

Dużo szczęścia mieli dziś (6.12) skierniewiczanie, którzy wybrali przedpołudniowy kurs komunikacją miejską. Na linii nr 10 podróżującym towarzyszył sam Święty Mikołaj wraz z pomocnikami. Goście witali na pokładzie autobusu i żegnali podróżujących oraz częstowali ich cukierkami.

W swoje imieniny świąteczny gość ma naprawdę dużo pracy.

Lubię ten dzień, bo wywołać uśmiech na twarzach małych i dużych jest bardzo przyjemnie – podkreśla Święty Mikołaj i zaprasza na pokład autobusu.

Podczas przedpołudniowego kursu „dziesiątką” świąteczni goście witali na pokładzie autobusu wsiadających i żegnali wysiadających oraz częstowali ich cukierkami. Jak się dowiadujemy, w słodyczach ukryte zostały kupony, więc kto wie, ilu skierniewiczan otrzymało szansę na wygranie dodatkowych niespodzianek.

Jak słyszymy, ekipa Świętego Mikołaja będzie podróżowała komunikacją miejską w Skierniewicach cały dzień. Po południu świątecznych gości będzie można spotkać m. in. na trasie linii nr 7. A wieczorem wielki Marsz Mikołajów, który wyruszy z Placu Dworcowego.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 3

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS