Przedświąteczna kreatywna zabawa dzieci z rodzicami

(fot. Joanna Młynarczyk)

Bombki decoupage i z papieru kolorowego, stroiki na stół, choinki i zwierzątka z drutów i ze sznurka powstawały podczas warsztatów (8.12) w Przedszkolu Świętej Rodziny w Skierniewicach.

Na ulicach, w sklepach wszędzie widać już akcenty Bożego Narodzenia, dlatego pomyśleliśmy, by atmosferę przygotowań do świąt przenieść także do naszego przedszkola, stwarzając jednocześnie rodzicom sposobność spędzenia więcej czasu ze swoimi dziećmi – mówi Teresa Będkowska, wychowawczyni przedszkolaków z grupy Owieczek. – Na nasze zaproszenie do udziału w warsztatach rodzice odpowiedzieli bardzo licznie, dlatego musieliśmy zorganizować je w dwóch turach – dodaje.

W atmosferze kreatywności dzieci wykonywały ozdoby, a rodzice wspierali swoje pociechy w tym dziele.

Powstawały bombki decoupage i z papieru kolorowego, stroiki, choinki i zwierzątka z drutów i ze sznurka. Do postawienia na stół, udekorowania okna, drzewka świątecznego, a może jako upominek do obdarowania kogoś w rodzinie.

Bawimy się, uczymy i miło spędzamy czas – podkreśla przedszkolanka Teresa Będkowska, która prowadziła warsztaty wspólnie z Anną Smolczewską.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 4

 • 4
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS