Trzej królowie uśmiechnięci, znaczy, że już święta.

Trzej królowie uśmiechnięci, znaczy, że już święta. (fot. Beata Pierzchała)

W niedzielny (18.12) wieczór mieszkańcy gminy Godzianów spotkali się na spotkaniu opłatkowym. Wigilia środowiskowa jest gminną tradycją, na krótko przerwała ją pandemia, ale wszystko wróciło na swoje miejsce.

Te przed wigilijne spotkania zawsze mają wyjątkowy charakter. To jest czas, żeby spotkać się z dawno niewidzianymi znajomymi, sąsiadami, a czasem z dalszą rodziną. W święta nie ma czasu na sąsiedzkie spotkania, więc ten gminny zwyczaj przypadł mieszkańcom do gustu. Zawsze spotkaniu towarzyszy część artystyczna, którą przygotowują nauczyciele i uczniowie gminnych szkół. Tym razem na scenie zaprezentowały się dzieci z godzianowskiej podstawówki. Piękne przedstawienie było znakomitym wprowadzeniem do wspólnego świętowania. Przepięknym akcentem był też krótki koncert kolęd w wykonaniu muzyków z godzianowskiej orkiestry dętej. To było wyjątkowe doznanie muzyczne. Te przed wigilijne spotkania zawsze mają wyjątkowy charakter. To jest czas, żeby spotkać się z dawno niewidzianymi znajomymi, sąsiadami, a czasem z dalszą rodziną. W święta nie ma czasu na sąsiedzkie spotkania, więc ten gminny zwyczaj przypadł mieszkańcom do gustu. Zawsze spotkaniu towarzyszy część artystyczna, którą przygotowują nauczyciele i uczniowie gminnych szkół. Tym razem na scenie zaprezentowały się dzieci z godzianowskiej podstawówki. Piękne przedstawienie było znakomitym wprowadzeniem do wspólnego świętowania. Przepięknym akcentem był też krótki koncert kolęd w wykonaniu muzyków z godzianowskiej orkiestry dętej. To było wyjątkowe doznanie muzyczne.

Relacja z wigilii w Godzianowie także w papierowym wydaniu "Głosu" z 22 grudnia.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA