Hala OSiR w sobotę była areną futsalowych zmagań na wysokim poziomie. Trybuny wypełniły się kibicami piłki nożnej i ludźmi otwartych serc, którzy wsparli leczenie Natalii Karkucińskiej. W wydarzeniu wzięły także udział gwiazdy piłki nożnej.

Hala OSiR w sobotę była areną futsalowych zmagań na wysokim poziomie. Trybuny wypełniły się kibicami piłki nożnej i ludźmi otwartych serc, którzy wsparli leczenie Natalii Karkucińskiej. W wydarzeniu wzięły także udział gwiazdy piłki nożnej. (fot. Adam Michalski)

Za nami wielkie piłkarskie święto w wydaniu halowym. Do Skierniewic, w sobotę (14.01) zawitała Futsalowa Liga Mistrzów, rozgrywki zorganizowane przy współpracy trzech samorządów: Łowicza, Skierniewic i Żyrardowa. Przy okazji rywalizacji na wysokim poziomie odbył się charytatywny mecz gwiazd oraz licytacje,, z których pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie Natalii Karkucińskiej.

W hali przy ulicy Pomologicznej, w sobotę (14.01) zaprezentowało się dziewięć drużyn, najlepszych w futsalowych rozgrywek prowadzonych we wspomnianych trzech miastach. Stawką był tytuł i atrakcyjne nagrody.

Po wielu godzinach emocji i futsalu na wysokim poziomie najlepsza okazała się ekipa SONDKA z Żyrardowskiej Ligi Futsalu, która w finale, po rzutach karnych pokonała reprezentanta skierniewickiej ligi Strażaków PSP Koluszki. Trzecie miejsce zajęła ekipa Fantazja Głowno (Łowicka Liga Futsalu).

Najlepszym zawodnikiem został wybrany Krzysztof Adamski ze Strażaków PSP Koluszki, najlepszym bramkarzem wybrano Damiana Leszyńskiego (SONDKA), a królem strzelców z dorobkiem ośmiu trafień został Jakub Niedźwiadek (Perły OSP Bełchów.

W przerwie zmagań odbyła się licytacja wyjątkowych piłkarskich gadżetów i zbiórka charytatywna organizowana przez Stowarzyszenie Razem dla Skierniewic. Dochód w całości zostanie przekazany na leczenie Natalii Karkucińskiej. Ostatecznie zebrano imponującą sumę ponad 32 tysięcy złotych.

Wielką gratką dla kibiców był mecz gwiazd. Udział w wydarzeniu wzięli wybitni polscy piłkarze: Bogusław Saganowski, Euzebiusz Smolarek, Leszek Iwanicki, Marcin Zając, Bogdan Pikuta, czy Andrzej Michalczuk. Część z nich wyszła na boisko, inni oklaskiwali zmagania w roli obserwatorów.

Na parkiecie pojawili się także byli znakomici piłkarze związani ze Skierniewicami.

Swoją obecnością wydarzenie zaszczycili: Sławomir Majcher dyrektor Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie, znakomity trener, analityk piłkarski, Andrzej Strejlau oraz Wiceprezes RTS Widzew Łódź Michał Rydz.

Miasto reprezentowali gospodarze wydarzenia prezydent Krzysztof Jażdżyk i zastępca Jarosław Chęcielewski.

Więcej o wydarzeniu w najnowszym wydaniu (19.01) tygodnika „Głos Skierniewic i Okolicy”.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 10

 • 4
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 5
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 1
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Sport

Skierniewicki Węgiel z podwójną koroną

Unia rozbiła Legię

Maków gospodarzem skierniewickiego,...

Nagrodzeni za osiągnięcia sportowe

Ósemka gospodarzem ćwierćfinału mistrzostw...

Medale pływaków Nawy w Bełchatowie

Sierakowianka autorem niespodzianki. Lider pokonany

Spotkanie z Piotrem Nowakowskim: połączenie...

Test pływaków w stolicy, mistrzostwa łódzkiego...

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA