Malowali sercem. Wystawa obrazów otwarta!

(fot. Joanna Młynarczyk)

Prace z przeznaczeniem na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a powstałe podczas akcji „Malujemy sercem II – czyli lokalni artyści malują obrazy z przedszkolakami” można już licytować w internecie, a teraz wszystkie je można obejrzeć na żywo w holu Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach.

W tym roku podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy walczyć będziemy z sepsą, zagramy dla małych i dużych – mówi Dorota Remiszewska, pomysłodawczyni projektu społecznego „Malujemy sercem”.

Obrazy można obejrzeć na żywo w holu Centrum Kultury i Sztuki i przygotować się do licytacji uruchomionej na aukcji Allegro – WOŚP Skierniewice.

W projekt zaangażowała się ponad setka dzieci ze Skierniewic, 20 nauczycieli oraz 8 lokalnych artystów: Monika Pakuła, Anna Lipińska-Broda, Aleksandra Nagłowska, Katarzyna Klimek, Magdalena Popovics, Olga Jagielińska, Regina Kochanowska i Maja Sobieszek. Teraz kolej na dorosłych mieszkańców Skierniewic i nie tylko, którzy mogą je licytować i wesprzeć w ten sposób dzieło Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Patronat medialny nad akcją objął „Głos Skierniewic i Okolicy”.

Jak oceniasz ten artykuł?

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS