Bal na 350 osób. Uczniowie Zespołu Szkół nr 3 bawili się na studniówce

(fot. Joanna Młynarczyk)

Na 89 dni przed egzaminem maturalnym na swojej studniówce bawili się najstarsi uczniowie Zespołu Szkół nr 3, popularnego Ekonomika. Około 350 gości, w tym 309 maturzystów z osobami towarzyszącymi spędziło wieczór i noc (4.02) w sali bankietowej Mediolan w Strzelcewie pod Łowiczem.

Był pięknie odtańczony w dwóch turach polonez, mnóstwo podziękowań i życzeń, toast wzniesiony lampką szampana za pomyślność egzaminu maturalnego oraz zabawa do białego rana.

- Pamiętam dzień, w którym po raz pierwszy ci uczniowie przekroczyli próg szkoły, a tu pozostało już tylko 89 dni do egzaminu maturalnego - mówiła Dorota Klucznik, dyrektor Ekonomika. - Dzisiejszy bal jest więc dla nich ostatnim wydarzeniem przed dużym wyzwaniem, jakim jest matura. Życzę wam, żebyście dobrze się bawili i byli odpowiedzialni w tym co robicie, pamiętając, że wciąż jesteście jeszcze uczniami. Ja w was wierzę, niech ta zabawa będzie piękna i niezapomniana - życzyła uczniom.

Na swojej studniówce bawili się uczniowie klas: technikum ekonomicznego wraz z wychowawcą Andrzejem Owczarkiem, technikum eksploatacji portów i terminali lotniczych z Anną Kasak oraz technikum hotelarstwa i usług gastronomicznych z Martą Jaszewską. W liceum ogólnokształcącym bawili się uczniowie klas: społecznej na podbudowie szkoły podstawowej z wychowawczynią Iloną Kubik, klasy humanistycznej z wychowawcą Piotrem Ulanowskim, klasy medycznej z Bogumiłą Badek, klasy politechnicznej z Agnieszką Krokocką-Cichal oraz klasy matematyczno-geograficznej z Barbarą Król.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 3

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 1
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

fotoreportaże

Dzień Kobiet w Kowiesach

Dzień Kobiet w Głuchowie

Dzień Kobiet w Lipcach Reymontowskich

20 000 zł zebrało "Retro Pomaganie"

20. Kolędowanie w gminie Głuchów

Blisko 13 500 złotych dla Natalii

Studniówka w Zespole Szkół w Głuchowie

Spotkanie Noworoczne w Jeruzalu

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 1,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA