W części artystycznej młodzież wystąpiła w zabawnym skeczu

W części artystycznej młodzież wystąpiła w zabawnym skeczu "Dzień z życia szkoły", parodiując swoich nauczycieli. (fot. Joanna Młynarczyk)

53 uczniów Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 wraz z osobami towarzyszącymi oraz nauczycielami, dyrekcją i zaproszonymi gośćmi bawiło się w sobotę (4.02) na swojej studniówce. Bal uczniów tej szkoły odbył się po trzech latach przerwy związanej z pandemią. Młodzież bawiła się na sali bankietowej w Mokrej Lewej.

 - Są takie wydarzenia, które zdarzają się w życiu raz, takim jest właśnie zabawa studniówkowa, którą przeżywacie dzisiaj - mówił do młodzieży Waldemar Janus, dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Skierniewicach, wspominając swoją studniówkę z 1980 roku. - Cztery lata temu przekroczyliście mury naszej szkoły, tu wzrastaliście i pisaliście historię szkoły. Mam nadzieję, że były to cztery lata, które będziecie miło wspominać i za kilkadziesiąt lat patrząc na mury naszej szkoły, będziecie pamiętali to, co was tu spotkało. Życzę wam, byście podejmowali tylko mądre decyzje, spełnienia marzeń osobistych jak i zawodowych - mówił dyrektor Waldemar Janus.

Po pięknie odtańczonym polonezie przyszedł czas na podziękowania, złożone na ręce wychowawców, nauczycieli i rodziców. Dla wszystkich gości młodzież wystąpiła też w zabawnym skeczu „Dzień z życia szkoły”. A potem przyszedł czas na zabawę…

Sobotniej nocy bawiły się trzy klasy Budowlanki: klasa technikum organizacji reklamy i technikum usług fryzjerskich z wychowawczynią Anną Kamińską, klasa technikum architektury krajobrazu i technikum urządzeń i systemów energetyki odnawialnej z wychowawczynią Haliną Marat oraz klasa technikum budownictwa z Joanną Wardą.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 4

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 1
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Fotorelacje

Recitalem Chopinowskim rozpoczęła się...

Za seniorami pierwsze warsztaty w ramach projektu...

Uczczono Robka Paluchowskiego, twórcę Teatru...

"Wielki Bal Malucha" na zakończenie karnawału w...

161. rocznica Powstania Styczniowego w Bolimowie

Michał Zieliński, scenarzysta nagradzanego "Kosa"...

Walentynkowe spotkanie w "Kinie dla Kobiet" w...

Kino dla Kobiet „Scarlett” w kinoteatrze...

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA