Retro granie w Sierakowicach Prawych

Główny cel Charytatywnego Turnieju Halowego to zbiórka pieniędzy dla rodziny z miejscowości Mokra Prawa, która w wyniku wybuchu gazu straciła dach nad głową i co najtragiczniejsze odniosła duże uszczerbki na zdrowiu. Publiczna zbiórka została zarejestrowana przez syna poszkodowanej rodziny – Mariusza Strojka, który będzie z nami obecny przez cały turniej.

Turniej rozpocznie się w sobotę (25.2) w hali sportowej w Sierakowicach Prawych o godz. 10.00, a licytacje ruszą w przerwie, w samo południe. Sprzedaż przedmiotów, z której całkowity dochód przeznaczony zostanie na wsparcie dla rodziny Strojków, poprzedzi dalsze sportowe wydarzenia – mecze grupowe i na końcu finał turnieju wręczenie pucharów.

W turnieju wystartuje dziewięć drużyn. O laur zwycięstwa walczyć będą ekipy z gmin: Skierniewice, Słupia, Lipce Reymontowskie, Maków, Kowiesy, Głuchów, Nowy Kawęczyn oraz reprezentujący nowe miasto na mapie naszego powiatu – Bolimów. W turnieju udział weźmie również Wojskowy Klub Sportowy 10 pułku piechoty z Łowicza.

Przypomnijmy, że drużyny reprezentujące samorządy skompletowali wójtowie. Każda  z nich liczyć będzie pięciu zawodników z wójtem, zastępcą wójta lub sekretarzem na czele. W skład pięcioosobowej drużyny wchodzić będzie co najmniej jedna kobieta.

Cała impreza odbędzie się w stylu retro, ponieważ do organizacji włączyło się Stowarzyszenie Historyczne im.10 Pułku Piechoty, które zagra gościnnie w turnieju. Zaprezentują oni przedwojenne stroje piłkarskie, a wydarzenie uświetni swoim występem orkiestra grająca przy stowarzyszeniu. Gastronomiczną częścią naszego wydarzenia zajmą się Koła Gospodyń Wiejskich. Każdy uczestnik będzie miał możliwość skosztowania grochówki z kuchni polowej, czy słodkich wypieków.

PRZEDMIOTY WYSTAWIONE NA LICYTACJĘ:
 

 • Koszulka meczowa Mateusza Wdowiaka, na co dzień występującego w drużynie lidera Lotto Ekstraklasy Rakowa Częstochowa, zapakowana w oryginalne klubowe pudełko z dołączoną kartą z autografem zawodnika. Pozycja idealna dla kolekcjonera
 • Koszulka drużyny Wisła Płock z autografami całego zespołu!
 • Damian Warchoł pierwsze swoje kroki w piłkarskiej karierze stawiał w drużynie Widoku Skierniewice. Jest byłym zawodnikiem klubów Raków Częstochowa, Unia Skierniewice czy Legia Warszawa. Obecnie gra w Wiśle Płock. Sportowiec podarował nam swoją koszulkę.
 • Piłka z podpisami piłkarzy obecnie występujących w drużynie Wisła Płock.
 • Każda książka posiada autograf zawodnika , a książka pana Andrzeja Strejlaua podpisy trenera oraz autora książki.

  Wśród przedmiotów, które będzie można wylicytować są również:
 • voucher na tort
 • voucher na usługi ogrodnicze (pan Wójt, Zastępca, Sekretarz i Skarbnik)
 • kartki i piłkę z podpisem pana Szymona Marciniaka

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 3

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Dawnego dworku już nie ma. Pozostało kilka ścian

Pewna wygrana Unii z Mszczonowianką

Skierniewicki Plener Filmowy: kino objazdowe...

O Benedykcie Herbeście i kolonii akademickiej w...

Duże sukcesy pływaków UKS Nawa podczas...

Pościg ulicami Skierniewic

Ochłoda w cieniu tropików

Czy warto skorzystać z pomocy prawnej przy...

Ważą się losy Dariusza Guzka. Kiedy będą...

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA