Drużyny Emki z rocznika 2013 na wspólnym zdjęciu z trenerkami Martą Tręboszką i Michaliną Walczak.

Drużyny Emki z rocznika 2013 na wspólnym zdjęciu z trenerkami Martą Tręboszką i Michaliną Walczak. (fot. Adam Michalski)

Hala Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Tetmajera w Skierniewicach, w minioną niedzielę gościła piłkarskie, żeńskie zespoły, które wzięły udział w turniejach organizowanych przez stowarzyszenie Emka. Zagrały zespoły złożone z dziewcząt urodzonych w 2011 roku i młodszych oraz w 2013 i młodszych. Rywalizację w starszej grupie wygrały gospodynie, w młodszej nie była prowadzona klasyfikacja końcowa. Emocji nie brakowało.

W rywalizacji młodszych ekip nie była prowadzona klasyfikacja końcowa, a zagrały ekipy: Emka Skierniewice I, Emka Skierniewice II, KS Raszyn, UMKS Zgierz I, UMKS Zgierz II, Włókniarz Konstantynów Łódzki, Piastovia Piastów, Widzew Łódź, Diamonds Academy Warszawa i Akademia Sarenek Zławieś Wielka.

Zespół Emki złożony z piłkarek urodzonych w 2013 roku i młodszych wystąpił w składzie: Wiktoria Antosik, Kornelia Gędek, Hania Janowicz, Oliwia Karmazyn, Zuzanna Kęciek, Natalia Kuśmierczyk, Natalia Madany, Wiktoria Magdziarz, Lena Pachucy, Natalia Sas, Alicja Sekuła, Julianna Smolarek i Wiktoria Urbanek.

Popołudniowy turniej dla starszych dziewcząt zgromadził na starcie 8 drużyn, a najlepsze okazały się gospodynie - Emka I Skierniewice, które w pokonanym polu pozostawiły, kolejno: Widzew Łódź, Piastovia Piastów, KS Raszyn, Akademię Sarenek Zławieś Wielka, SL Salos Róża Kutno, Emkę II Skierniewice i BVB Academy WBS Warszawa.

Zespół rocznika 2011 i młodszych zagrał w składzie: Pola Dudek, Julka Dąbrowska, Wiktoria Gorajewska, Karina Gromek, Ola Kędzierska, Julia Kozłowska, Maja Lignowska, Zuzia Mikulska, Milena Mozga, Alicja Pilich, Nina Pokojska, Sasza Savchuk, Aleksandra Szwed i Ala Żaczkiewicz. Trenerki Marta Tręboszka i Michalina Walczak.

Jak oceniasz ten artykuł?

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Sport

Liga Jr NBA zawitała do Skierniewic

Uczą się koszykarskiego rzemiosła

Dwa zwycięstwa AZS w lidze skrzatów. Liga Jr NBA...

Wrócili pod siatkę

Podzielono ponad 2 miliony złotych na sport

Reprezentacje Szkoły Podstawowej nr 9 najlepsze w...

Ósemka rozbiła ŁKS i jest samodzielnym liderem

Radosław Psyk najlepszy przy szachownicach

Skier-Vis zakończył sezon zasadniczy

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA