Pokazały, co im w duszy gra

(fot. Joanna Młynarczyk)

Centrum Kultury i Sztuki wspiera lokalnych artystów. Do stworzenia najnowszej ekspozycji zaprosiło artystki skupione w Stowarzyszeniu „OH! Sztuka”. W holu domu kultury można podziwiać prace Olgi Jagielińskiej, Katarzyny Klimek, Aleksandry Nagłowskiej, Moniki Pakuły i Magdaleny Popovics.

To nie pierwsza inicjatywa Stowarzyszenia „OH! Sztuka”, ale pierwsza wystawa skupionych wokół niego artystek. Olga Jagielińska, Katarzyna Klimek, Aleksandra Nagłowska, Monika Pakuła i Magdalena Popovics tworzą prace z różnych dziedzin: malarstwa, grafiki, rysunku, tkaniny i designu.

Chcemy pokazać społeczności, co nam w duszy gra, czym się zajmujemy na co dzień i jak jesteśmy różne – mówi Katarzyna Klimek, jedna z artystek, członkini Stowarzyszenia „OH! Sztuka”. – Starałyśmy się pokazać na wystawie, jakimi jesteśmy indywidualnościami, co i jak tworzymy oraz jak się rozwijamy. Każdy może przyjść i obejrzeć prace pięciu różnych artystek tworzących „OH! Sztukę” – zaprasza do obejrzenia wystawy.

Joanna Młynarczyk

ostatnie aktualności ‹

Jak oceniasz ten artykuł?

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA