Reprezentacja pływaków UKS Nawa z roczników 2010-2011 z trenerem Bartłomiejem Miśtą podczas szóstej eliminacji cyklu zawodów Od Młodzika do Olimpijczyka.

Reprezentacja pływaków UKS Nawa z roczników 2010-2011 z trenerem Bartłomiejem Miśtą podczas szóstej eliminacji cyklu zawodów Od Młodzika do Olimpijczyka. (fot. UKS Nawa)

Reprezentacja UKS Nawa Skierniewice wzięła udział w szóstej eliminacji cyklu zawodów Od Młodzika do Olimpijczyka. Przed nami już tylko wielki finał, który wyłoni najszybszych w poszczególnych konkurencjach oraz kategoriach wiekowych mówi Kamil Szczepaniak, trener. W decydującej, finałowej odsłonie zaplanowanej na 20 czerwca nie zabraknie licznej grupy z UKS Nawa.

W szóstej eliminacji złoto na dystansie 100 metrów stylem grzbietowym zdobyła Maria Urbanek w roczniku 2010. Wyczyn koleżanki powtórzył rok młodszy Tymon Sałkowski, który także zwyciężył na dystansie 100 metrów stylem grzbietowym.

Inni reprezentanci UKS Nawa zajęli wysokie pozycje w czołówce. Na 6. miejscu zmagania na 100 metrów grzbietem ukończyła Anna Sypniewska. Także 6. na 100 metrów stylem motylkowym była Nella Krawczyk, Liliana Kalisiak na dystansie 50 metrów stylem klasycznym, Maja Sałkowska na 50 metrów stylem motylkowym i Tymon Sałkowski na 200 metrów stylem zmiennym.

Na 7. pozycji w swoich konkurencjach finiszowali: Liliana Kalisiak na 50 metrów stylem motylkowym, Maja Sałkowska na 50 metrów stylem klasycznym i Inka Starbała na 200 metrów stylem zmiennym.

Na 8. pozycji zawody ukończyli: Maria Urbanek na 100 metrów stylem dowolnym, Robert Gomez-Figat na 50 metrów stylem motylkowym i Jan Kotowoda na 200 metrów stylem zmiennym. Wysokie 10. miejsce w konkurencji 50 metrów stylem klasycznym zajął Robert Gomez-Figat, a Michał Maszewski 10. ukończył rywalizację na 100 metrów motylkiem..

Michalina Gałka, Filip Rupiński i Paweł Kryczka zajęli 11. pozycję, odpowiednio na:200 metrów stylem zmiennym, 100 metrów stylem grzbietowym i 200 metrów stylem zmiennym.

Grono reprezentantów UKS Nawa Skierniewice uzupełnili: Lena Bednarek, Zofia Kawczyńska, Maja Klasztorna, Lena Lasota, Natalia Jankiewicz-Delgado, Zofia Michalska, Sylwia Kramarz, Lena Robaszek, Adam Pąsiek, Aleksandra Radek, Martyna Puciłowska, Kamila Sałuda, Krzysztof Warda, Ignacy Wierzbicki, Daryna Zborovska,

W zawodach cyklu Od Młodzika do Olimpijczyka zadebiutowali Dominika Piątkowska oraz Maciej Zemrzbrzuski.

Już w najbliższy weekend (20-21.05) skierniewiczanie wystąpią w kolejnej edycji w Otwartych Mistrzostw Okręgu Łódzkiego.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 3

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Sport

Pewna wygrana Unii z Mszczonowianką

Duże sukcesy pływaków UKS Nawa podczas...

Puchar Starosty Skierniewickiego Mirosława Beliny

Pływacy UKS Nawa rozpoczynają walkę o medale...

Sportowa rywalizacja integruje społeczność VEKA...

Nagrody dla sportowców za sukcesy w pierwszym...

Zmiany w Macovii. Sezon 2024/2025 w A Klasie...

Placek i Stopiński w Mistrzostwach Świata...

Wyjątkowa gratka dla koszykarzy

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA