W części artystycznej, przed gośćmi wystąpiły przedszkolaki z najstarszej grupy Słodziaki, które zaprezentowały okolicznościowy program.

W części artystycznej, przed gośćmi wystąpiły przedszkolaki z najstarszej grupy Słodziaki, które zaprezentowały okolicznościowy program. (fot. Joanna Młynarczyk)

Przedszkole nr 13 w Skierniewicach już po raz drugi ubiega się o przyznanie Krajowego Certyfikatu Przedszkola Promującego Zdrowie. W czwartek (25.05) podsumowano dotychczasowe działania placówki w kierunku promocji zdrowia oraz podziękowano nauczycielom za pracę, a przed gośćmi wystąpiły przedszkolaki z najstarszej grupy Słodziaki, które zaprezentowały okolicznościowy program.

Przedszkole nr 13 już od 2008 roku należy do wojewódzkiej sieci przedszkoli i szkół promujących zdrowie, a od 2018 r. posiada Krajowy Certyfikat Przedszkola Promującego Zdrowie.

Od lat monitoruję pracę tego przedszkola i myślę, że krajowy certyfikat na kolejne 5 lat uda się placówce zdobyć bez problemu – przyznaje Marzanna Piwowar-Zrazek, dyrektor Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego, konsultant ds. promocji zdrowia i bezpieczeństwa.

Podczas spotkania Marzanna Piwowar-Zrazek dziękowała dyrekcji i nauczycielom koordynującym dotychczasowe działania prozdrowotne w przedszkolu i zapewniła, że w imieniu dyrektora kuratorium oświaty w Łodzi Waldemara Flajszera i dyrektor delegatury kuratorium w Skierniewicach Ireny Lesiak będzie rekomendować do Ministra Edukacji Narodowej o przyznanie Trzynastce certyfikatu.

W części artystycznej, przed gośćmi wystąpiły przedszkolaki z najstarszej grupy Słodziaki, które zaprezentowały okolicznościowy program, po czym podsumowano programy i projekty prozdrowotne, realizowane w placówce.

Joanna Młynarczyk

ostatnie aktualności ‹

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

fotoreportaże

To był barwny i huczny Dzień Reymonta

Ekologiczny piknik w „Iskierce”

Dzień Dziecka: Młodzi opanowali miasto [ZDJĘCIA]

Dzień Dziecka w Zagrodzie Ludowej

Pierwsza Komunia Święta w Chojnacie

Skierniewicki sezon biegowy rozpoczęty

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA