Święto działacza kultury w Mszczonowie. Ale była zabawa!

(fot. Joanna Młynarczyk)

Z okazji przypadającego 29 maja dnia działacza kultury Mszczonowski Ośrodek Kultury zaprosił mieszkańców w sobotę (27 maja) na wspólne obchody. Zabawa odbyła się na mszczonowskich błoniach za amfiteatrem, atrakcji nie brakowało dla małych i dużych.

- Dzień działacza kultury to ogólnopolskie święto, ale nie chcieliśmy obchodzić go tylko w gronie pracowników domu kultury, dlatego zaprosiliśmy wszystkich mieszkańców - mówi Grażyna Pływaczewska, dyrektor MOK.

Impreza odbyła się na mszczonowskich błoniach, a jak kultura to zabawa. Na małych i dużych czekały więc atrakcje cyrkowe, animacje, wielkie bańki mydlane, zjeżdżalnie, dmuchańce, występy.

Rozstrzygnięty też został konkurs na latawce, który odbywał się pod patronatem Marka Baumela, kierownika MOK i sponsora nagród głównych dla dzieci. Latawce przygotowywały rodziny, grupy przyjaciół. Jurorzy - publiczność uczestnicząca w imprezie, wybierała najciekawsze. Oceniano wygląd i lot latawców. Tornbami pełnymi słodyczy nagrodzono sześć latawców.

Joanna Młynarczyk

ostatnie aktualności ‹

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 2

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 2
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA