30-lecie OSP Jasienin

(fot. OSP Jasienin)

Ochotnicza Straż Pożarna w Jasieninie świętuje swoje 30-lecie istnienia. Jubileuszowa uroczystość odbyła się w sobotę, 27 maja. Historia OSP w Jasieninie rozpoczęła się 15 maja 1993 roku, kiedy to Ryszard Zgliński zorganizował zebranie założycielskie. Jednostka została oficjalnie zarejestrowana 17 grudnia 1993 roku.

OSP w Jasieninie od lat pełni ważną rolę w społeczności lokalnej. Jej członkowie są gotowi do działania w przypadku pożarów, wypadków drogowych i innych sytuacji awaryjnych. Dzięki ich zaangażowaniu i profesjonalizmowi mieszkańcy Jasienina czują się bezpieczni.

30 lat istnienia OSP w Jasieninie to doskonała okazja do uhonorowania druhów za ich poświęcenie i oddanie. Jednocześnie to moment refleksji nad przyszłością jednostki i potrzebami społeczności, której służy. W imieniu wszystkich mieszkańców składamy serdeczne życzenia dalszych sukcesów i bezpiecznych interwencji dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Jasieninie.

Jak oceniasz ten artykuł?

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA