Korneliada. Piknik pełen atrakcji na Rawce

(fot. Joanna Młynarczyk)

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Kornela Makuszyńskiego w Skierniewicach zorganizowała na swoim terenie doroczną, rodzinną imprezę. Korneliada ściągnęła w sobotę (3.06) na teren szkoły całe rodziny.

- Niewiele jest wydarzeń związanych z patronem naszej szkoły, Kornelem Makuszyńskim, dlatego dziś, w ramach pikniku rodzinnego nie zapominamy o pisarzu. Świętujemy Korneliadę - mówi Marek Czarnota, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 7. - Zaprosiliśmy dzieci i ich rodziców do wspólnego spędzenia czasu. Nie jest to jednak tylko czas przeznaczony na zabawę, stwarzamy bowiem możliwość i serdecznie zachęcamy do podzielenia się z nami, swoimi spostrzeżeniami, pomysłami dotyczącymi funkcjonowania placówki - dodaje kierujący Siódemką.

Podczas pikniku, na rodziny czekało wiele atrakcji - konkurencje sportowe, konkursy plastyczne, sprawnościowe. Sporym zainteresowaniem cieszyło się dojenie krowy, zabawa bańkami mydlanymi, a także dmuchany plac zabaw. Nie brakowało chętnych do pomalowania sobie twarzy czy zaplecenia kolorowych warkoczyków. Na wszystkich czekała kiełbaska z grilla, domowe ciasto, wata cukrowa, popcorn i lody.

Joanna Młynarczyk

ostatnie aktualności ‹

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 1
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA