„Mały, ale talent!” po raz jedenasty w Skierniewicach

(fot. Joanna Młynarczyk)

Już po raz jedenasty Przedszkole nr 4 było organizatorem przeglądu przedszkolnego „Mały, ale talent”. Tym razem na scenie Poloneza wystąpiło sześć przedszkolnych teatrów ze Skierniewic.

Przegląd odbył się po raz jedenasty, ale pierwszy raz organizatorzy narzucili tematykę przedstawień.

Postawiliśmy na emocje, które w tym roku wpisały się w kierunek pracy z dziećmi w naszym przedszkolu – informuje Aneta Maszewska-Szymczyk, dyrektor Przedszkola nr 4.

I tak dzieci w przedstawienia prezentowały m. in. złość, radość, smutek, strach.

Rywalizacja była zacięta, przedstawienia przygotowane były bardzo dobrze, ale zwyciężyło jedno, zatytułowane „Radość” według utworu Anny Styrny. Wystawiły go 6-7-latki z Przedszkola nr 4.

Radość to my, Biedroneczki, wesołe, szczęśliwe i utalentowane dzieciaki – mówi Teresa Ziębińska, która wraz z Katarzyną Gajek przygotowała grupę do przeglądu.

Drugie miejsce zajęły przedszkolaki z „Plastusia”, które wystawiły inscenizację wiersza Doroty Gellner „Zły humorek”, a trzecie grupa dzieci z Przedszkola nr 10 z przedstawieniem „Lecą lata, rośnie Agata”, również autorstwa Doroty Gellner.

Wyróżnienia otrzymały: Przedszkole nr 2, Przedszkole nr 13 oraz Przedszkole „Moja Ekolandia”.

Dzieci to żywioł, uśmiech i radość, więc przedstawienie o tej tematyce wygrało – mówi Piotr Bigos, zasiadający w jury. – Szkoda tylko, że tak mało grup przedszkolnych zgłosiło się do udziału w tym konkursie – dodaje.

Można posiadać talent, ale nie koniecznie można potrafić go sprzedać i przedszkole jest takim miejscem, gdzie uczymy dzieci odwagi, śmiałości do publicznych występów – zwraca uwagę Aneta Maszewska, dyrektor Przedszkola nr 4 w Skierniewicach.

W przerwie obrad jury, wystąpił Teatr „Truskawkowi Rodzice”, działający przy Czwóreczce z przedstawieniem „Zamieszanie w krainie bajek”.

Joanna Młynarczyk

ostatnie aktualności ‹

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA