Tygodniowe warsztaty artystyczne – propozycja na wakacje

(fot. Joanna Młynarczyk)

Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach podczas tegorocznych wakacji zaprasza wypoczywających w mieście uczniów na tygodniowe warsztaty artystyczne. Pierwszy turnus warsztatów dobiegł końca (30.06).

Wzięła w nim udział grupa dzieci w wieku 7-9 lat, a dzieci przez pięć godzin dziennie, przez cały tydzień, miały wypełniony atrakcyjnie czas – informuje Iga Radomska z Centrum Kultury i Sztuki.

W tygodniowym programie spotkań znalazły się zajęcia plastyczne, warsztaty sensoryczne w Motylarni i teatr cieni na prawdziwej scenie. Dzieci odbyły wizytę w studio nagrań, gdzie nagrywały swój głos, a także próbowały sił na perkusji. W pierwszym turnusie było też kino i wizyta w domu zagadek. Oczywiście nie zabrakło wolnych chwil dla siebie, spędzonych na relaksie na świeżym powietrzu.

Zaproponowaliśmy dzieciom różnorodne formy warsztatów zabawowych, podczas których bawiły się, ale nabywały też wiedzę, takie przemycanie edukacji w formie zabawy – mówi Iga Radomska. –

Dzieci naukę mają podczas roku szkolnego, teraz są wakacje i powinny czerpać jak najwięcej radości z tego czasu, dzięki naszym instruktorom w formie zabawy mogliśmy im też dużo przekazać – dodaje.

Kolejne tygodniowe warsztaty artystyczne odbędą się w dniach 10 – 14 lipca i będą to warsztaty z przewagą zajęć teatralnych.

Będziemy skupiać się na scenicznym obyciu, emisji głosu, będą też podstawy wykonywania makijażu i przygotowywania aktora do wyjścia na scenę – zapowiada Iga Radomska.

W drugiej połowie lipca (17 – 21.07) tygodniowe warsztaty artystyczne skierowane będą do starszych dzieci w wieku 10-12 lat, a w programie m. in. eko-warsztaty oraz zabawa z gigantami programowania. Obowiązują wcześniejsze zapisy.

Joanna Młynarczyk

ostatnie aktualności ‹

Jak oceniasz ten artykuł?

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS