Złote Gody w Skierniewicach. Świętowało 11 par małżeńskich

(fot. Joanna Młynarczyk)

Jedenaście par małżeńskich z 50-letnim i więcej stażem świętowało w niedzielę (30.07) jubileusz długoletniego pożycia małżeńskiego. Za dochowanie przysięgi wierności i wytrwałości w związku zostali nagrodzeni medalami, które wręczył Krzysztof Jażdżyk, prezydent Skierniewic.

Uroczystość poprowadziła Ewa Ludwicka, kierownik skierniewickiego USC.

- Upłynęło ponad pół wieku od chwili, kiedy połączyliście się Państwo węzłem małżeńskim tworząc rodzinę - mówiła do zgromadzonych w Urzędzie Stanu Cywilnego w Skierniewicach par Ewa Ludwicka, kierownik USC. – Po wspólnie przeżytych 50 latach warto zatrzymać się na chwilę, spojrzeć wstecz na minione lata, na to, co państwo osiągnęliście – dodała.

Medale, które są symbolem wielkiego szacunku i uznania dla trwałości małżeńskiej, wręczył skierniewickim złotym małżonkom Krzysztof Jażdżyk, prezydent Skierniewic, a otrzymali je: Zofia i Jan Wójciccy, Zofia i Włodzimierz Łazęccy, Stanisława i Czesław Wach, Teresa i Jan Krzemińscy, Leokadia i Andrzej Adamiec, Anna i Marek Krokoccy, Anna i Mieczysław Król, Anna i Roman Nowakowscy, Krystyna i Stanisław Orzechowscy, Gabriela i Grzegorz Sokół oraz Leokadia i Jan Strzelczyk.

Joanna Młynarczyk

ostatnie aktualności ‹

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 9

 • 7
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 1
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA