Makowskie Centrum Kultury otwarte

(fot. Beata Pierzchała)

Po miesiącach prac, Makowskie Centrum Kultury wreszcie zostało otwarte. Wnętrza są piękne, dopracowane, nowoczesne. Szkoda, że elewacja budynku odstaje od całości.

Zobaczcie jak teraz wygląda dawna siedziba urzędu gminy w Makowie. Wnętrza zupełnie nie przypominają starego urzędu. Znalazło się nawet miejsce na windę, choć schody nie sprawiają już tyle kłopotu, co kiedyś, bo stopnie są tej samej wysokości. 

Więcej na ten temat w papierowym "Głosie" z 7 września.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 13

 • 7
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 3
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 1
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 1
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

1Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • Gość
  ~Led 1 2 miesiące temu

  A latarnie się świecą do 23...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~MCK ale komu 0 2 miesiące temuocena: 100% 

  Jednym z głównych argumentów za budową nowego urzędu był brak możliwości zrobienia windy w starym. Jak widać było to czyste kłamstwo pod publiczkę. Byleby zrobić sobie pomnik, ale do końca nie wyszło. Teraz będziemy mieć kolejny obiekt do utrzymania gdzie tylko 1 piętro jest wynajęte komercyjnie za jakąś opłata. Z czego to utrzymywać? Szkoła w Świętem już w pierwszej kolejności a dalej słomkowy no i jeszcze lukratywne działki na poligonie. Na parę lat starczy, A później niech się martwi ktoś inny..

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Krzysztof -1 2 miesiące temuocena: 38% 

  A II piętro nie wynajęte? Przecież wynajęte to i zarabiać na siebie będzie.... widać że to ta sama osoba pisze te komentarze w ogóle nie znając sytuacji w gminie.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Potok -2 2 miesiące temuocena: 92% 

  Tak będziemy utrzymywać koleiny bardzo potrzebny budynek kosztem innych.Może szkoły w Świętym albo Słomkowie.No bo po co one jak można do Makowa.Wlaściwie to wszystko można do Makowa.Budynki na kredyt ,kredyty na lata ale Centrum mamy piękne.Wszystko przecież jest czego chcieć więcej.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Tomek -3 2 miesiące temuocena: 89% 

  Jednym z argumentów za budową nowego urzędu był brak windy dla osób niepełnosprawnych w starym urzędzie.Nie bylo mozliwosci jej zamontowania albo raczej chęci.Teraz się okazuje że windę jednak można.Kolejny piękny budynek który będzie służył garstce osób ale oczywiście utrzymać będzie go trzeba.Pare lat temu byliśmi gminą innowacyjną robiącą coś dla mieszkańców(choćby wielkie projekty na solary).Teraz mam wrażenie że robimy coś tylko dla wybranych.Czekamy na projekty których oczekują ludzie choćby Fotowoltaika!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Mieszkanka Gminy -4 2 miesiące temuocena: 93% 

  Wszystko pięknie tylko że gmina to nie tylko Maków ale wiele innych miejscowości, tam już z remontami idzie gorzej. Pytanie czemu tak się dzieje, Czy inny mieszkańcy gminy są gorsi ???

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Marcin -5 2 miesiące temuocena: 33% 

  biblioteka, klub seniora, psycholog, zajęcia z programowania, szkoła językowa, zajęcia muzyczne. nie wydaje mi się żeby to były rzeczy dla "garstki osób"....... jak już pisać komentarze to warto sprawdzić co jest w artykule i co się dzieje w gminie. To że o czymś pan nie wie to nie znaczy ze tego nie ma....... a program czyste powietrze? tam z tego co mi wiadomo to można fotowolatike kupić i dostać pieniadze........

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS