Wybory uzupełniające odwołane

Wybory uzupełniające w okręgu wyborczym nr 14 (Zapady od nr 1 do nr 36) do Rady Gminy Godzianów, zaplanowane na 24 września, kolejny raz się nie odbyły. To już trzecia i ostatnia próba.

Powodem takiej sytuacji jest brak kandydatów na radnego, do Komisarza Wyborczego w Skierniewicach w wyznaczonym terminie nikt się nie zgłosił. Brak zainteresowania ze strony mieszkańców oraz brak aktywności w tworzeniu komitetów wyborczych spowodowały, że mandat radnego w okręgu wyborczym nr 14 pozostaje nieobsadzony do końca obecnej kadencji. Jest to sytuacja niezwykła, która rzadko ma miejsce. Warto podkreślić, że udział w wyborach samorządowych ma istotne znaczenie dla kształtowania lokalnej polityki i decyzji podejmowanych na szczeblu gminy. To także okazja dla mieszkańców, aby wybrać swoich przedstawicieli i włączyć się w proces podejmowania kluczowych decyzji dotyczących swojego otoczenia.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA