Sobotnie eliminacje do niedzielnego turnieju głównego Grand Prix Polski Weteranów w Tenisie Stołowym 2023/2024 rozgrywane były równolegle przy 16 stołach.

Sobotnie eliminacje do niedzielnego turnieju głównego Grand Prix Polski Weteranów w Tenisie Stołowym 2023/2024 rozgrywane były równolegle przy 16 stołach. (fot. Adam Michalski)

Od wczesnych godzin porannych, w sobotę (18.11) hala sportowa Makowskiego Centrum Kultury przy ulicy Akacjowej gości kilkuset tenisistów stołowych, którzy biorą udział w trzecim turnieju z cyklu Grand Prix Polski Weteranów w Tenisie Stołowym 2023/2024. W eliminacjach awans do niedzielnego turnieju głównego zapewnił sobie, między innymi, Krzysztof Placek.

W sobotę gry eliminacyjne rozpoczęły się o godzinie 9.00. Rywalizacja toczyła się w grupach równolegle przy aż 16 stołach. Sobotnie zmagania zakończą się około godziny 20.00.

Przed południem Wójt Gminy Maków Jerzy Stankiewicz i Wiceprezes Prezes Polskiego Związku Tenisa Stołowego Marek Zalewski oficjalnie otworzyli zmagania.

– Pamiętaj jak w czasach pandemii otwieraliśmy nową halę w Makowie, wówczas myślałem, kiedy ona zatętni życiem. Dziś tętni dzięki wam – mówił Jerzy Stankiewicz. W turnieju bierze udział trzech graczy UKS Agaris Maków.

W kategorii M60, w eliminacjach wystąpił Krzysztof Placek, który pewnie awansował do głównej drabinki. – Jest tu wielu bardzo dobrych graczy, z wielką tenisową przyszłością, obiecuję, że będę walczył – zapowiada gracz UKS Agaris. W kategorii M40 grają Jacek Gędek (od godziny 17.45, stół nr 12), i Paweł Stopinski (od godziny 17.45, stół nr 8). Ich zmagania trwają.

W niedzielę od godziny 9.00 rozgrywany będzie turniej głównym. Najważniejsze spotkania rozpoczną się około godziny 14.00.

Głos Skierniewic i Okolicy jest patronem medialnym zawodów.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 3

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Sport

Medale i życiówki płotkarzy UKS Vis w stolicy

Ostatnia eliminacja cyklu Od Młodzika do...

Finał mistrzostw Polski nie dla młodzików...

Skierniewicki sezon biegowy rozpoczęty

Wojownik gospodarzem Ogólnopolskiego Turnieju Judo...

Unia lepsza od Świtu. Grad bramek przy...

Żaczki Ósemki z ligowym brązem

Patryk Hurynowicz ponownie będzie trenował z...

Medale ratowników w mistrzostwach Polski

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA