Mikołajki w Lipcach Reymontowskich

(fot. Bartosz Nowakowski)

Świąteczne wypiekanie pierników z lukrem, przygotowywanie ozdób na choinkę, a także wiele innych atrakcji czekało na młodych mieszkańców podczas Świątecznych Mikołajek, które odbyły się w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji.

Przed przybyciem św. Mikołaja młodzi uczniowie Szkoły Podstawowej w Lipcach Reymontowskich przygotowali specjalnie na tę okazję krótkie przedstawienie o codziennych trudach w murach placówki.

Podczas mikołajkowego spotkania czekało wiele atrakcji. Młodzi mieszkańcy wraz z rodzicami mogli wziąć udział w różnego typu warsztatach. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia kulinarne z KGW Lipce Reymontowskie, podczas których wspólnie wypiekano pierniki.

Podczas imprezy doszło również do rozdania listów gratulacyjnych wraz z pamiątkowymi kocykami dla najmłodszych mieszkańców gminy Lipce Reymontowskie, którzy urodzili się w 2023 roku.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

2Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • Gość
  ~Mieszkaniec 2 6 miesięcy temuocena: 0% 

  Ileż tu wszędzie Mikołajów w Skierniewicach Lipcach, Makowie Głuchowie i ciągle prezenty szał ,a może tak Mikołaj zajrzał by na skierniewqicką ortopedię na oddział i do przychodni i zobaczył w jakich warunkach pracuje persopnel , a w jakich warunkach czekają pacjenci. Lata 60 minionej epoki. Wydaje sie ,że tam leczą się wasi mieszkańcy. Może mniej igrzysk ,a więcej chleba.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Gość
  ~Bez przebrania 1 6 miesięcy temuocena: 0% 

  Akurat z tymi Mikołajami to chodzi o zabawę i rozrywkę, a nie o pomaganie. I może właśnie można by to zmienić, jeśli już robi się takie show, to można by je wykorzystać, żeby każdy Mikołaj przygotował coś dobrego, dla jednego potrzebującego... Nabrałoby to zupełnie innego charakteru. Radni miejscy, lubicie tak pomagać, zmieńcie charakter "imprezy", jak już coś robić, to z sensem, a nie bawić się w przebieranki ;)

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

fotorelacje

Niezapomniany Dzień Dziecka w Szkole Podstawowej w...

Pierwszy rodzinny piknik w Krężcach

W Michowicach było rodzinnie i wesoło

W Słupi świętowały rodziny

Dzień patrona w szkole podstawowej w Makowie

Dzień Adama Petryny

Wyjątkowy Dzień Dziecka w Woli Makowskiej

23. Makowska Majówka

Pierwsza Komunia Święta w kościele św....

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA