Studniówka 2024: Zespół Szkół Zawodowych numer 1 w Skierniewicach [ZDJĘCIA]

W sobotę (27 stycznia) na swoim balu studniówkowym bawili się uczennice i uczniowie technikum z Zespołu Szkół Zawodowych numer 1 imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego w Skierniewicach.

W tym roku w szkole średniej przy ulicy Pomologicznej 6 maturę będzie zadawało pięćdziesiąt osób. Jednak zanim przystąpią do egzaminu dojrzałości, na symboliczne sto dni maturą bawili się na swoim balu studniówkowym w Mokrej Lewej pod Skierniewicami. Choć na kilka godzin mogli zapomnieć o przygotowaniach do majowych egzaminów i oddać się zabawie. Na początek czekał ich jeden z trudniejszych momentów studniówki, czyli zatańczenie poloneza. Maturzyści ćwiczyli taniec od kilkunastu tygodni i efekt było widać w sobotni wieczór.

- Drodzy uczniowie, za kilka miesięcy staniecie się absolwentami naszej szkoły – zwrócił się do uczniów i uczennic ostatnich klas, dyrektor szkoły Waldemar Janus. – Pięć lat temu przychodziliście jako piętnastolatkowie. Dzisiaj macie już prawie dwadzieścia lat. Jesteście osobami dorosłam. Myślę, że pięcioletni okres uczenia się w naszej szkole będziecie wspominać bardzo mile. Przez ten czas, dzięki nauczycielom zostaliście przygotowani do dorosłego życia.

Dyrektor Waldemar Janus dodał, że wkrótce w życiu jeszcze jego uczniów nastąpi czas realizacji marzeń i wyobrażeń o świecie na własny rachunek i własnym imienia.

- Niech wasze decyzję będą zawsze słuszne i nigdy się ich nie wstydźcie – dodał dyrektor.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 1
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

oświata

Po pierwsze – myśl, co jesz. Po drugie – nie...

Dzieci z Przedszkola numer 1 w Skierniewicach są...

2 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień...

Młodzi skierniewiccy wolonatriusze nagrodzeni w...

Dzieci z Przedszkola numer 13 w Skierniewicach ...

Zabiegi elektrostymulacji uzupełnieniem terapii...

„Mieszane uczucia”. O likwidację prac domowych...

Szefowa skierniewickiej delegatury kuratorium...

Studniówka 2024: zabawa maturzystów z ZS...

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA