Za trzecioligową drużyną Unii Skierniewice trzeci test mecz w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej rozgrywek 2023/2024.

Za trzecioligową drużyną Unii Skierniewice trzeci test mecz w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej rozgrywek 2023/2024. (fot. Adam Michalski)

Piłkarze trzecioligowej Unii Skierniewice mają za sobą już trzecią grę kontrolną. W ramach przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2023/2024 na boiskach 3 ligi podopieczni Kamila Sochy podejmowali rezerwy Rakowa Częstochowa. Mecz zakończył się zwycięstwem przyjezdnych 0:1.

W sobotnim (27.01) spotkaniu rozgrywanym na nowej płycie ze sztuczną nawierzchnią pokrytą balonem Unia rozegrała trzeci test mecz w ramach przygotowań do rundy wiosennej rozgrywek 2023/2024 w 3 lidze. Po remisie i zwycięstwie przyszła porażka.

Drużyna Kamila Sochy rozegra jeszcze 6 gier kontrolnych. Wszystkie odbędą się na sztucznej murawie w Skierniewicach.

Kolejnymi przeciwnikami Unii będą: Znicz Pruszków (już w środę 31.01), drugoligowe rezerwy ŁKS Łódź, czwartoligowa Ząbkovia Ząbki, rezerwy Widzewa Łódź, Mszczonowianka Mszczonów i AKS SMS Łódź.

Przy okazji przerwy w rozgrywkach poznaliśmy zespoły, które wiodą prym w klasyfikacji Pro Junior System. Póki co w sezonie 2023/2024 Unia plasuje się wysoko wśród trzecioligowców. Drużyna Kamila Sochy zajmuje 5. miejsce, które jest pierwszym niepremiowanym finansowo. Skierniewiczanie mają 1684 punkty, 4. ekipa w klasyfikacji ŁKS Łomża 2520 pkt. Kluby, które zajmą miejsca 1-4 w klasyfikacji końcowej poszczególnych grup 3 ligi, otrzymają nagrody w wysokości: 1. miejsce – 400 tys. zł brutto, 2. miejsce – 300 tys. zł brutto, 3. miejsce – 200 tys. zł brutto, 4. miejsce – 100 tys. zł brutto.

Jak oceniasz ten artykuł?

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Sport

Pewna wygrana Unii z Mszczonowianką

Duże sukcesy pływaków UKS Nawa podczas...

Puchar Starosty Skierniewickiego Mirosława Beliny

Pływacy UKS Nawa rozpoczynają walkę o medale...

Sportowa rywalizacja integruje społeczność VEKA...

Nagrody dla sportowców za sukcesy w pierwszym...

Zmiany w Macovii. Sezon 2024/2025 w A Klasie...

Placek i Stopiński w Mistrzostwach Świata...

Wyjątkowa gratka dla koszykarzy

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA