Ranking pożyczek

Pożyczki bez sprawdzania baz BIK to propozycja dla osób, których historia kredytowa nie jest zbyt dobra. Ranking pożyczek bez sprawdzania baz BIK jest natomiast miejscem, w którym szybko wyszukasz najlepsze propozycje. W tym artykule znajdziesz podpowiedź, gdzie szukać takiego rankingu.

Ranking pożyczek bez sprawdzania baz i BIK

Dlaczego warto sprawdzić ranking pożyczek bez sprawdzania baz BIK? W tym miejscu znajdują się aktualne propozycje wielu firm pożyczkowych. To oczywiście lubiane i popularne pożyczki online. Są dostępne bez wychodzenia z domu i niemal dla każdego.

Ranking pożyczek bez sprawdzania baz BIK na stronie super-pozyczka.pl to miejsce, w którym porównasz ze sobą propozycje różnych pożyczkodawców. Jeżeli Twoja historia kredytowa jest więc słaba lub wpis na Twój temat znajduje się w rejestrze długów - poszukaj propozycji pożyczek w opisywanym dzisiaj zestawieniu.

Co to jest pożyczka bez sprawdzania baz?

Warto lepiej przyjrzeć się pożyczkom tego typu. W rankingu pożyczek bez sprawdzania baz BIK mamy propozycje, które mają wspólną cechę: firmy pożyczkowe nie uzależniają decyzji pożyczkowej od wyniku sprawdzenia baz dłużników lub raportu BIK. Albo w ogóle nie weryfikują klientów w tych miejscach, albo przymykają oko na niekorzystne wpisy. Dla klientów oznacza to nie tylko, że osoby ze złą historią kredytową również mogą skorzystać z pożyczki. Oferty te są bowiem również bardzo atrakcyjne ze względu na czas potrzebny do wypłaty środków. Mniej formalności to w końcu krótszy proces analizy wniosków.

Poza podejściem do kwestii sprawdzania BIK i baz dłużników, to zwykle standardowe pożyczki internetowe. Składamy wniosek online na stronie firmy pożyczkowej, podajemy w nim najważniejsze informacje na swój temat i czekamy na analizę naszego wniosku pożyczkowego. Jeśli jej wynik jest pozytywny, wkrótce możemy odebrać pieniądze - przelewem, na podane w formularzu konto bankowe. Pozostaje nam wtedy już tylko spłacić zobowiązanie w terminie.

Kto może wziąć taką pożyczkę?

W rankingu pożyczek bez sprawdzania baz BIK zobaczysz propozycje dostępne także dla osób z długami. Niemal każdy może złożyć wniosek o taką pożyczkę. wymagania firm pożyczkowych są bowiem minimalne:

 • ukończone 18 lat (maksymalny wiek pożyczkobiorcy to zwykle od 70 do nawet 80 lat)
 • zdolność kredytowa
 • polskie obywatelstwo
 • zamieszkanie na terenie RP
 • dostęp do adresu mailowego
 • numer telefonu w polskiej sieci
 • konto w polskim banku
 • aktualny dowód osobisty do potwierdzenia tożsamości.

Podczas weryfikacji tożsamości alternatywnie możemy też użyć logowania do e-bankowości lub wykonać przelew weryfikacyjny. Niektóre firmy dają pod tym względem dowolność - to klient wybiera, jaka metoda jest dla niego najwygodniejsza.

Jakie źródło dochodu jest akceptowane?

Odwiedzenie rankingu pożyczek bez sprawdzania baz BIK ma tę zaletę, że znajdziemy tam sporo ofert. Wśród nich będą i pożyczkodawcy, którzy akceptują wiele źródeł dochodu. Podczas wypełniania wniosku pożyczkowego wybieramy odpowiednie z listy. Często lista możliwych źródeł zarobków jest natomiast całkiem długa:

 • umowa o pracę
 • umowa zlecenie
 • praca tymczasowa lub kontrakt
 • umowa o dzieło
 • renta
 • emerytura
 • świadczenie przedemerytalne
 • zasiłek socjalny
 • dochody z działalności gospodarczej (także z firm z krótkim stażem na rynku)

Nasze źródło dochodu nie musi być też stałe. Najczęściej pożyczkodawcy w ogóle tego nie weryfikują, nie musimy też dostarczać żadnych zaświadczeń od pracodawcy.

Dlaczego warto sprawdzić ranking pożyczek bez sprawdzania baz BIK?

W Polsce podobne pożyczki oferuje dziś wiele firm.Z jednej strony to dobrze - spora konkurencja to lepsze warunki dla klientów. Minusem może być natomiast problem ze znalezieniem najlepszej propozycji. Ciężko wyobrazić sobie też porównanie ofert pochodzących od kilkudziesięciu firm pożyczkowych. Ranking pożyczek bez sprawdzania baz BIK pomoże w kilka chwil zestawić ze sobą poszczególne propozycje.

Gdzie jest ranking pożyczek bez sprawdzania baz BIK?

Zestawienie aktualnych propozycji wielu firm pożyczkowych bez sprawdzania BIKu znajdziesz na stronie https://super-pozyczka.pl/pozyczki-bez-bik/ To cenne źródło wiedzy, które pozwoli nam oszczędzić czas i pieniądze.

Wystarczy otworzyć ranking pożyczek bez sprawdzania baz BIK, aby w kilka minut wypełnić i wysłać wniosek pożyczkowy. Przejdziemy do niego bezpośrednio z zestawienia z listą pożyczek bez sprawdzania BIK-u.

Wśród podstawowych informacji widniejących w rankingu pożyczek bez sprawdzania baz BIK są:

 • minimalna kwota pożyczki
 • największa kwota pożyczki, o jaką możemy wnioskować
 • czas potrzebny na weryfikację wniosku
 • czy są darmowe pożyczki dla nowych klientów

Czym są darmowe pożyczki bez sprawdzania baz?

W rankingu pożyczek bez sprawdzania baz BIK znajdziemy też informacje o darmowych pożyczkach. Czym one właściwie są? To forma promocji skierowanej do nowych klientów. Jeśli nigdy nie korzystałeś z pożyczek w danej firmie (jesteś nowym klientem) możesz sprawdzić zupełnie za darmo, jak działają pożyczki w tej firmie. Oddajemy wtedy jedynie pożyczoną sumę. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi w tym przypadku 0%.

Warto jednak wiedzieć, że darmowe pożyczki są propozycją jednorazową. Nie pożyczymy też w ten sposób zbyt dużej kwoty. Firma pożyczkowa nic w końcu na nich nie zarabia, a nieco ryzykuje w przypadku darmowych pożyczek bez baz.

Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by korzystać z kilku ofert darmowych pierwszych pożyczek, jeśli pochodzą z różnych firm. Tym bardziej przyda nam się ranking pożyczek bez sprawdzania baz i BIK z wieloma aktualnymi ofertami.

ARTYKUŁ PARTNERA

ARTYKUŁ PARTNERA

ostatnie aktualności ‹

Jak oceniasz ten artykuł?

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

1Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • Gość
  ~igr 1 14 dni temu

  jak dla mnie to temat pożyczek jest zamknięty. raz wziąłem i więcej się nie skuszę. wpadłem przez to w długi, no i mam teraz problem. jedyne co mnie ratuje, to że kruk mi dał raty i jestem trochę spokojniejszy bo dam radę spłacić

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Sałatka z arbuza

UKS Nawa na podium klasyfikacji medalowej

Razem przeżyli 50 lat. Jubileusze w Jeżowie

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Skierniewicach...

Pięć lat młodsza od Niepodległej. Dużo zdrowia...

Dorota Stalińska gościła w Dyskusyjnym Klubie...

BAJM gwiazdą na święcie Reymonta

O pieniądzach PKP Cargo dla Unii, trwającej od...

Mały - ale talent: Dziecięce talenty aktorskie...

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA