Kwietniowy seans

(Łukasz Saptura)

Jeszcze nie opadły emocje po dziesiątych urodzinach filmowego cyklu „Kino dla Kobiet” w kinoteatrze Polonez w Skierniewicach, a za miłośniczkami wspólnego spędzania czasu na sali kinowej już kolejny seans. Tym razem z powody świąt został zorganizowany w drugi poniedziałek miesiąca (8 kwietnia).

Dziesiąte urodziny skierniewickiej odsłony „Kina dla Kobiet” i występ DJ Viki przeszły już do historii. Te odbyły się w marcu. Natomiast 8 kwietnia w ramach cyklu został pokazany film „Do usług Starszej Pani" w reżyserii Gilles'a Legardinier’a, który zdobył serca widzów swoim urokiem, humorem i głębszym przesłaniem.

Kolejny, majowy seans z pewnością również zdobędzie serca kobiecej publiczności. W poniedziałek, 6 maja w ramach „Kina dla kobiet” w kinoteatrze Polonez w Skierniewicach zostanie pokazana polska produkcja „Miłość jak mód”. Majka (Agnieszka Suchora) oraz Agata (grana przez Edytę Olszówkę) t przekroczyły już pięćdziesiąt lat. Majka mieszka nad morze, Agata preferuje tatrzańskie krajobrazy. Ich różnice życiowe są równie wyraźne - Majka prowadzi cukiernię, zaś Agata odnosi sukcesy jako renomowana architektka wnętrz. Majka przeżyła utratę małżonka, podczas gdy Agata została porzucona przez swojego partnera na rzecz młodszej kobiety. Pierwsza z nich oddaje się opiece nad rodziną, zupełnie zapominając o własnych potrzebach, natomiast druga, pozbawiona własnego kręgu bliskich, skupia się na swym duchowym rozwoju.

Już warto rezerwować sobie pierwszy majowy poniedziałek. Seans rozpocznie się o godzinie 19.

Jak oceniasz ten artykuł?

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA