Dzień otwarty w Zespole Szkół w Głuchowie

(fot. Beata Pierzchała)

W środę (17.04) odbył się dzień otwarty w głuchowskim Zespole Szkół. Przez kilka godzin szkołę odwiedziło ponad stu uczniów pobliskich podstawówek.

W minioną  środę Zespół Szkół w Głuchowie otworzył swoje drzwi dla przyszłych uczniów i ich rodziców. To był wyjątkowy dzień, pełen wrażeń i możliwości, które czekają na młodzież w tej placówce edukacyjnej.

Zespół Szkół w Głuchowie to miejsce, które stawia na rozwój i wszechstronne przygotowanie uczniów do przyszłego życia zawodowego. Oferta edukacyjna jest bogata i zróżnicowana, odpowiadając na potrzeby rynku pracy i aspiracje młodych ludzi. Dla tych, którzy chcą związać swoją przyszłość z rolnictwem i technologią, szkoła oferuje kierunki takie jak technik rolnik, technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, oraz technik żywienia i usług gastronomicznych z elementami dietetyki i fitness. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie i zainteresowanie, Zespół Szkół w Głuchowie wprowadził także Liceum Ogólnokształcące. To doskonała propozycja dla absolwentów okolicznych podstawówek, którzy pragną kontynuować naukę w szkole o wysokim standardzie i nowoczesnym podejściu do edukacji.

Dzień otwarty był doskonałą okazją dla młodzieży i ich rodziców, aby zapoznać się z ofertą edukacyjną, poznać nauczycieli oraz zobaczyć nowoczesne zaplecze dydaktyczne i pracownie specjalistyczne. W trakcie spotkania odbyły się prezentacje, warsztaty i pokazy, które ukazały pełen potencjał i atrakcyjność nauki w Zespole Szkół w Głuchowie.

Dla wielu odwiedzających ten dzień był inspirującym doświadczeniem, które pomogło im podjąć decyzję o wyborze dalszej ścieżki edukacyjnej. Zespół Szkół pokazał, że stawia na indywidualne podejście do ucznia, wysoką jakość nauczania oraz nowoczesne metody pracy, które przygotują młodzież do wyzwań XXI wieku.

O dniu otwarty także w papierowym "Głosie" z 25 kwietnia.

 

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Głuchów

Turystyczne walory gminy Głuchów

Prawie półtora miliona dla szkoły. Skorzystają...

Pierwsza komunia w Wysokienicach

W Głuchowie może zabraknąć pieniędzy na...

Kobieta na czele Rady Gminy Głuchów

Inwestycje za 64 mln złotych

Pożar dachu w Głuchowie. Straty sięgają 200...

Gmina Głuchów: W radzie będzie więcej kobiet

Czwarty etap remontu drogi trwa. Wykonawca ma 10...

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA