Mieszkańcy Zapad posprzątali swoją wieś

(fot. Beata Pierzchała)

To była inicjatywa jednej osoby - Karoliny, ale przyłączyło się do niej wiele osób. W ten sposób Zapady i wszystkie drogi prowadzące do wsi, zostały posprzątane. 

W sobotę, 20 kwietnia, mieszkańcy miejscowości Zapady (gm. Godzianów) stanęli razem w ramach wyjątkowej społecznej inicjatywy. Za sprawą Karoliny, mieszkanki Zapad, odbyła się akcja sprzątania. Dzień Ziemi, obchodzony corocznie 22 kwietnia, jest przypomnieniem o konieczności dbania o naszą planetę i podejmowania działań proekologicznych. Mieszkańcy Zapad postanowili jednak nie czekać do oficjalnego świętowania, ale zorganizować akcję już 20 kwietnia, by dać przykład i zaangażować lokalną społeczność do działania.

Inicjatorką przedsięwzięcia była Karolina, która swoją energię i zapał wykorzystała do działania na rzecz środowiska i lokalnej społeczności. Jej pomysł spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem wśród mieszkańców Zapad, którzy z radością przyłączyli się do akcji sprzątania. W sobotę mieszkańcy zebrali się pod remizą OSP, wyposażeni w rękawice, worki na śmieci przekazane przez Urząd Gminy w Godzianowie. Podzielili się na grupy i przystąpili do sprzątania.

Po zakończeniu sprzątania, uczestnicy spotkali się na wspólnym pikniku, podczas którego mogli podzielić się swoimi wrażeniami i celebrować sukces wspólnej akcji.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 13

 • 9
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 2
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA