Miejsce: Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach

Data rozpoczęcia: 26.04.2024

Data zakończenia: 26.04.2024

Monika Borzym wystąpi w Skierniewiach z okazji Międzynarodowego Dnia Jazzu

(materiały prasowe Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach)

Jak co roku Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach świętuje Międzynarodowy Dzień Jazzu. W piątek, 26 kwietnia na skierniewickiej scenie wystąpi Monika Borzym w koncercie zatytułowanym „Kołysanka dla dorosłych”.

Kiedy kilka lat temu za sprawą Adama Michalaka do skierniewickiego ośrodka kultury powróciły regularnie koncerty jazzowe, nie mogło zabraknąć wspólnego świętowania ważnego dla wielbicieli tego gatunku muzycznego dnia. Międzynarodowy Dzień Jazzu w Skierniewicach uświetnili w poprzednich latach między innymi: Anna Maria Jopek, Dorota i Henryk Miśkiewiczowie, Natalia Kukulska, która wystąpiła wspólnie z Atom String Quartet czy Stanisław Sojka.

Tradycja muzycznych wydarzeń w Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach jest związana z niezwykłą energią, która emanuje podczas koncertów z okazji Międzynarodowego Dnia Jazzu. Zapewne nie inaczej będzie podczas tegorocznych obchodów. 26 kwietnia na scenie koncertowej Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach wystąpi Monika Borzym oraz jej zespół.

Koncert rozpocznie się o godzinie 19.

- Monika Borzym, znana polska wokalistka jazzowa młodego pokolenia, zaskakuje swoją nieprzeciętną charyzmą sceniczną oraz wyjątkowym talentem w interpretacji standardów jazzowych - mówi Adam Michalak z Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach.

Jej najnowszy album zatytułowany "Kołysanki dla dorosłych", który ujrzał światło dzienne 14 lutego tego roku, stanowi kunsztowne połączenie jazzowych dźwięków z inspirującymi tekstami. Projekt „Kołysanki dla dorosłych” to więcej niż zwykła muzyka. To przestrzeń, w której dźwięki stają się opowieścią, a emocje budzą się do życia. Monika Borzym zaprasza swoich słuchaczy w podróż po subtelnych niuansach jazzowych, tworząc atmosferę sprzyjającą intymności i relaksowi. Jak sama artystka podkreśla, jej muzyka ma moc wzbudzania przyjemności w odbiorze. Dlatego koncert w Skierniewicach może być niezapomnianym doświadczeniem muzycznym, nie tylko dla wszystkich miłośników jazzu.

Na scenie Monice Borzym towarzyszyć będą muzycy: Krzysztof Dys przy fortepianie, Michał Bryndal za perkusją oraz Max Mucha na kontrabasie. Ich gra przeniesie słuchaczy w świat subtelnych brzmień i emocji.

Jak oceniasz ten artykuł?

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

kultura

189 prac wpłynęło w tym roku na skierniewickie...

Wystawa o udziale skierniewiczan w bitwie o Monte...

DKF "Eroica" po raz kolejny łączy filmowe siły z...

Wernisaż fotografii "Impresja ruchu"

Wystawa o udziale skierniewiczan w bitwie o Monte...

Koncert gitarowy Kuby Dudka w Muzeum Historycznym...

Dwudziestolecie międzywojenne motywem przewodnim...

Skierniewicka odsłona Nocy Muzeów

DKF "Eroica" przypomina klasykę polskiego kina

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA