Piłka nożna

wydrukuj podstronę do DRUKUJ28 kwietnia 2024 | 08:37 komentarzy 1
Trampkarze młodsi Unii pokonali 4:1 RAP Radomsko.

Trampkarze młodsi Unii pokonali 4:1 RAP Radomsko. (fot. Adam Michalski)

Trampkarze młodsi Unii Skierniewice odnieśli czwarte zwycięstwo w II lidze wojewódzkiej. W sobotę (27.04) na bocznej płycie przy ulicy Pomologicznej pokonali RAP Radomsko.

Drużyna Damiana Kuligowskiego rozpoczęła mecz znakomicie. Skierniewiczanie po pierwszym kwadransie prowadzili 3:0, a bramki zdobyli Filip Wieczorek (2) i kapitan Jakub Tomczyk.

Do przerwy wynik nie uległ zmianie. W drugiej połowie goście zdobyli honorowe trafienie, minutę później wynik ustalił Filip Wieczorek trafiając po raz trzeci.

Dla Unii była to czwarta wygrana, przy jednej porażce. Miejscowi zajmują 2. miejsce w stawce ośmiu ekip z dużymi szansami na grę w I lidze wojewódzkiej trampkarzy po wakacjach.

W sobotę barw Unii bronili: Patryk Wójcik - Karol Jarzembiński, Kacper Kaźmierczak, Mikołaj Koliński, Patryk Piotrowski, Marcel Popek, Aleksander Sas, Antoni Sęczek, Adrian Tarnowski, Jakub Tomczyk, Filip Wieczorek. Kadrę uzupełnili: Kacper Dziedzic, Dawid Fastyn, Oskar Koprowski-Grzyb, Joachim Makowski-Janiak, Michał Walczak i Bartosz Ziółkowski.

W świąteczną środę (1.05) Unia zagra na wyjeździe z niepokonanym liderem - UKS SMS łódź. Tydzień później podejmie MKP Borutę Zgierz.