Miejsce: kinoteatr Polonez w Skierniewicach

Data rozpoczęcia: 06.05.2024

Data zakończenia: 06.05.2024

(Łukasz Saptura)

Majowy seans „Kina dla Kobiet” w kinoteatrze Polonez w Skierniewicach z pewnością również zdobędzie serca kobiecej publiczności. W poniedziałek, 6 maja w ramach „Kina dla kobiet” w kinoteatrze Polonez w Skierniewicach zostanie pokazana polska produkcja „Miłość jak mód”.

Majka (Agnieszka Suchora) oraz Agata (grana przez Edytę Olszówkę) t przekroczyły już pięćdziesiąt lat. Majka mieszka nad morze, Agata preferuje tatrzańskie krajobrazy. Ich różnice życiowe są równie wyraźne - Majka prowadzi cukiernię, zaś Agata odnosi sukcesy jako renomowana architektka wnętrz. Majka przeżyła utratę małżonka, podczas gdy Agata została porzucona przez swojego partnera na rzecz młodszej kobiety. Pierwsza z nich oddaje się opiece nad rodziną, zupełnie zapominając o własnych potrzebach, natomiast druga, pozbawiona własnego kręgu bliskich, skupia się na swym duchowym rozwoju.

- Spotkanie obu przyjaciółek na pogrzebie dawnej koleżanki z liceum staje się impulsem do niezwykłej metamorfozy. Agata zachęca Majkę do spontanicznego wyjazdu w góry, podczas gdy ona sama postanawia pozostać nad Bałtykiem. Ta nieoczekiwana wymiana ról przynosi ze sobą szereg nieprzewidzianych komplikacji, zabawnych zwrotów akcji oraz wyzwań, z jakimi obie kobiety będą musiały się zmierzyć - zachęca do przyjścia na seans Ewa Pawlik, koordynatorka kobiecych spotkań filmowych.

Film "Miłość jak miód" przedstawia opowieść o głębokim przeobrażeniu życiowym, które nieuchronnie prowadzi do refleksji nad znaczeniem zmiany, otwarcia się na nowe doświadczenia oraz odnalezienia wewnętrznej równowagi. Poprzez wnikliwą obserwację psychologiczną bohaterek oraz ich stopniowy rozwój, film ukazuje, że nawet w późniejszym etapie życia istnieje możliwość odkrywania nowych pasji, odnajdywania szczęścia i realizacji marzeń. Już warto rezerwować sobie pierwszy majowy poniedziałek. Seans rozpocznie się o godzinie 19.

Jak oceniasz ten artykuł?

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Kobieta

Czerwcowe "Kino dla Kobiet" połączone z...

Czerwcowa odłona "Kina dla Kobiet" w kinoteatrze...

JEJ WYSOKOŚĆ SUKIENKA

Jak ubrać się na Uroczystość Komunijną

Kwietniowy seans "Kina dla Kobiet" w kinoteatrze...

Sukienki midi a kolor – jakie warianty można...

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA