XVIII edycja Festiwalu Piosenki Przedszkolnej w Skierniewicach: Cztery pory roku w piosence

(Łukasz Saptura)

W czwartek (6 czerwca) w kinoteatrze Polonez w Skierniewicach odbyła się osiemnasta edycja Festiwalu Piosenki Przedszkolnej Wesołe Piosenki, pod hasłem „Cztery pory roku w piosence”.

Wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz kulturalny miasta, zgromadziło czternaścioro uczestników i widzów, kibicującym muzycznym talentom najmłodszych skierniewiczan. Konkurs został podzielony na dwie kategorie wiekowe: pięciolatki oraz dzieci sześcioletnie.

Młodzi artyści zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, wykonując piosenki związane z różnymi porami roku. W kategorii pięciolatków zwyciężyła Sonia Charun z Przedszkola numer 1, która zachwyciła publiczność i jury piosenką „Wiosna na łące”. Kategoria dzieci sześcioletnich przyniosła dwa zwycięstwa ex aequo. Sara Bogucka-Arif z Przedszkola numer 5 urzekła swoim wykonaniem piosenki „Rzeka marzeń”. Jej interpretacja utworu zdecydowanie wyróżniało ją na tle konkurencji. Drugim laureatem w tej kategorii został Aleksander Uzar z Przedszkola „Małych Odkrywców”, który wykonał piosenkę „Jesienny kujawiaczek”. Jego występ charakteryzował się precyzją oraz wspaniałą interpretacją, która oddała melancholijny nastrój jesieni.

Festiwal Piosenki Przedszkolnej w Skierniewicach od lat cieszy się dużym zainteresowaniem i jest wspaniałą okazją do wspierania i promowania talentów muzycznych wśród najmłodszych. Wydarzenie to stanowi doskonałą platformę do rozwijania pasji i umiejętności dzieci.

Organizatorem konkursu było Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Powiatowy oraz Przedszkole numer 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Skierniewicach.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Dziecko

Tańsze bilety do kina. Miasto dofinasowało...

Wygraj VOUCHER na FESTIWAL SZTUKI ILUZJI!

Rodzinny Poranek w Kinie: „Wielka przygoda...

KONKURS. Wygraj wejściówki!

Rodzinny piknik w Przedszkolu numer 8 w...

Truskawki pożegnały się z Przedszkolem numer 3 w...

,,Bravissimo" Cyrku Safari w Skierniewicach !

Mały - ale talent: Dziecięce talenty aktorskie...

Idealny prezent na Dzień Dziecka

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA