Miejsce: Park Miejski w Skierniewicach

Data rozpoczęcia: 16.06.2024

Data zakończenia: 16.06.2024

Skierniewiccy harcerze zapraszają na świętowanie Dnia Ojca

(materiały prasowe Hufca ZHP Skierniewice )

Z okazji Dnia Ojca, skierniewiccy harcerze przygotowali wyjątkowe wydarzenie. Pod hasłem „Na koniec świata pójdzie ze mną tata!”, organizowana jest druga edycja gry terenowej dedykowanej ojcom i ich dzieciom. Tegoroczne wydarzenie, które odbędzie się 16 czerwca w godzinach 14-18 w Parku Miejskim w Skierniewicach, przeniesie uczestników do magicznego świata Akademii Pana Kleksa.

Podczas gry, ojcowie wraz z dziećmi będą mieli okazję przenieść się do kolorowego i pełnego przygód świata wyobraźni, inspirowanego słynną Akademią Pana Kleksa. Organizatorzy zapewniają, że każdy uczestnik będzie miał szansę nie tylko świetnie się bawić, ale również budować i umacniać rodzinne więzi poprzez wspólne zadania i wyzwania.

Gra została zaprojektowana z myślą o zespołach złożonych z ojca i dziecka lub dzieci, najlepiej w wieku od 6 lat. Uczestnicy będą musieli wykazać się zarówno sprytem, jak i kreatywnością, aby sprostać zadaniom, które będą czekały na nich na trasie. Zabawa będzie okazją do wspólnego odkrywania, nauki i przede wszystkim - do spędzenia niezapomnianego czasu razem.

Liwia Małczak, komendant ZHP w Skierniewicach, z entuzjazmem wypowiedziała się na temat zbliżającego się wydarzenia:

- Cieszymy się, że możemy zaoferować ojcom i ich dzieciom możliwość wspólnego spędzenia czasu w tak wyjątkowy sposób. Akademia Pana Kleksa to miejsce, gdzie wyobraźnia nie zna granic, a my pragniemy, aby każdy uczestnik mógł poczuć tę magię. To nie tylko zabawa, ale również okazja do zacieśniania więzi rodzinnych, co jest niezwykle ważne w dzisiejszych czasach. Serdecznie zapraszamy wszystkich ojców z dziećmi na to wyjątkowe wydarzenie.

Harcerze pamiętają również o mamach. Dla chętnych mam zostały przygotowane warsztaty, podczas których będą mogły się zrelaksować i spędzić miło czas. To doskonała okazja, aby mamy mogły na chwilę odpocząć i zadbać o siebie, podczas gdy ojcowie i dzieci będą przeżywać swoje przygody w magicznym świecie.

Aby wziąć udział w grze, konieczne jest wcześniejsze zapisanie się poprzez uzupełnienie ankiety zgłoszeniowej, która dostępna jest na mediach społecznościowych skierniewickiego hufca. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto pospieszyć się z zapisami, aby nie przegapić tej wyjątkowej okazji na wspólna zabawę dzieci i ojców.

Jak oceniasz ten artykuł?

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Skierniewice

Białe czepki i wielkie emocje: uroczystość w...

Amfetamina znaleziona w lodówce i piwnicy

Biblioteka ma swoją łąkę kwietną

Znamy gwiazdy. W tym roku scena Święta Kwiatów...

To będzie fantastyczny weekend w Skierniewicach

Sportowa rywalizacja integruje społeczność VEKA...

Połączyli kropki, żeby przełamać stereotypy i...

Matura 2024: maturzyści poznali we wtorek wyniki...

Horror w altanie parkowej w Skierniewicach

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA